Головна Посилання ... Кріштіану Роналду: «Склад Португалії на цей чемпіонат світу – відмінне поєднання досвідчених гравців та молодих зір, що сходять» Кріштіану Роналду: «Склад Португалії на цей чемпіо...

Кріштіану Роналду: «Склад Португалії на цей чемпіонат світу – відмінне поєднання досвідчених гравців та молодих зір, що сходять»

Нападник збірної Португалії Кріштіану Роналду прокоментував майбутній Чемпіонат світу.

 

 

Слід додати, що перший матч збірної Португалії в рамках Чемпіонату світу 2022 запланований на сьогодні, 24-те листопада, проти національної команди Гани. Фаворитом цього протистояння вважають збірну Португалії. На її перемогу можна поставити з коефіцієнтом 1.37 у популярній конторі Ліга Ставок. Ця БК популярна завдяки своїй службі підтримці, зручності платежів, вигідним коефіцієнтам та прибутковим бонусам і акціям. Прочитати детальний огляд букмекера Ліга Ставок можна за посиланням – https://bookmaker-ratings.ru/review/obzor-bukmekerskoj-kontory-ligastavok/.

 

За словами Роналду, склад національної команди Португалії на цьому Чемпіонаті світу складається з досвідчених гравців і молодих зірок, і відомий футболіст сподівається, що вони зможуть показати світові, на що здатна збірна Португалії на найвищому рівні.

 

Кріштіано розповів, що трепетно ​​спостерігав, як розквітає нове покоління гравців португальської збірної. Важко порівнювати одне покоління із іншим, вважає нападник. Кожен, хто грає за національну команду Португалії – у минулому чи сьогодні – багато подолали, щоб досягти найвищого рівня, додав Роналду.

 

Як заявив Кріш, збірна Португалії на ЧС-2022 для того, щоб перемогти, і він вірить, що команда має відповідний склад для цього. Але з іншого боку, є кілька топ-команд з талантами світового класу, тому Роналду зауважив, що португальці залишаються зосередженими, скромними та будуть виходити на поле, аби показати, на що вони здатні, а решта прийде сама.

 

Також в кінці Кріштіано додав, що не сумнівається, що чемпіонат світу відкриє нове покоління талантів, які готові змінити гру.

 
Переглядів : 215
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст