Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс цивільного захисту України Стаття 125. Грошове забезпечення осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту Стаття 125. Грошове забезпечення осіб рядового і н...

Стаття 125. Грошове забезпечення осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту

Кодекс цивільного захисту України (ЗМІСТ) Інши кодекси
Додати в обране

1. Держава гарантує достатнє грошове забезпечення особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту з метою створення умов для належного та сумлінного виконання ними службових обов’язків.

2. Порядок та умови грошового забезпечення осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту встановлюються Кабінетом Міністрів України.

Попередня

125/140

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст