Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс цивільного захисту України Стаття 123. Проїзд осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту та рятувальників Стаття 123. Проїзд осіб рядового і начальницького ...

Стаття 123. Проїзд осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту та рятувальників

Кодекс цивільного захисту України (ЗМІСТ) Інши кодекси
Додати в обране

1. У разі службових відряджень особи рядового і начальницького складу служби цивільного захисту та рятувальники мають право на позачергове придбання квитків на всі види транспорту незалежно від наявності вільних місць, а також розміщення у готелях.

2. Особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту у разі переїзду на нове місце служби виплачується підйомна допомога у розмірі та порядку, встановлених Кабінетом Міністрів України.

Попередня

123/140

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст