Головна Блог ... Новини Кабмін переписав порядок формування тарифів для паркувальних майданчиків Кабмін переписав порядок формування тарифів для па...

Кабмін переписав порядок формування тарифів для паркувальних майданчиків

Відключити рекламу
 - tn1_abf48b83bdb471520d4b6ac26c9ac01e_5fac137f57a56.jpg

Кабінет міністрів України вдосконалив порядок формування тарифів на послуги з платного паркування для автомобілів. Віднині при встановленні відповідного необхідно буде враховувати інвестиційну складову.

За словами чиновників, така новація допоможе "ефективно розвивати паркувальний простір, зменшить навантаження на вулично-дорожню мережу міста у робочі дні шляхом гнучкого регулювання вартості послуг паркування в різних зонах, в різні дні тижня та час".

На окремих паркувальних майданчиках запроваджується прогресивний тариф з метою стимулювання користувачів до короткострокового паркування.

У розрахунок тарифів також вводяться коефіцієнти, які встановлюватиме місцева влада для досягнення оптимального завантаження вулично-дорожньої мережі та паркувальних майданчиків відповідного населеного пункту з урахуванням співвідношення попиту та мережі існуючих паркомісць.

Ці коефіцієнти будуть враховувати місце розташування майданчика для паркування, час користування ним, тип транспортного засобу та категорію осіб, які розміщують транспортні засоби на парковці.

Користуйтеся консультацією: Евакуація автомобіля на штрафмайданчик: коли дозволено і як повернути

У порівнянні з попередньою редакцією постанови, чинна більш детально регламентує формування тарифів з паркування. Одночасно, вона дає органам місцевого самоврядування можливість гнучко формувати тарифи.

"Будуть враховані коефіцієнти, що встановлюються органами місцевого самоврядування для досягнення оптимального завантаження вулично-дорожньої мережі. Не забули і про транспортні засоби, оснащені електричними двигунами. Наявність місць для їх паркування враховуватиметься при визначенні надання послуг з паркування" – розповів нам Голова Відділення Асоціації правників України в Запорізькій області Дмитро Гладкий.

Згадайте новину: В законі про "електрокари" знайшли прогалину – штрафи за парковку на місцях для "електрокарів" не можуть бути виписані

Зв його словами, вартість послуг тепер буде визначатись відповідно до тарифу на послугу, встановленого органом місцевого самоврядування.

"Тариф на послугу розраховується за більш складною формулою, виходячи з розміру повної планованої собівартості послуг, планованого прибутку, розміру податків та зборів (обов'язкових платежів). В усьому іншому правила паркування залишись без змін", – зауважив Дмитро Гладкий

Джерело: юридичний ресурс Протокол

 • 22006

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 22006

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст