Головна Юридичний світ ... Таблоїд Індійська космічна станція покинула орбіту Землі і полетіла до Місяця Індійська космічна станція покинула орбіту Землі і...

Індійська космічна станція покинула орбіту Землі і полетіла до Місяця

Відключити рекламу
 - 0_20837200_1565800930_5d5439e232e52.jpg

Індійська організація космічних досліджень (ISRO) успішно провела маневр з переводу автоматичної місячної станції Чандраян-2 з земної орбіти на траєкторію польоту до Місяця. Про це повідомляє https://prm.ua

Повідомляється, що маневр з підйому орбіти Чандраян-2 був успішно проведений в 2.21 ранку, двигуни космічного корабля працювали протягом 1203 секунд.

"Завдяки цьому Чандраян-2 успішно вийшла на траєкторію місячного перенесення. Раніше орбіта космічного корабля поступово збільшувалася п'ять разів з 23 липня по 6 серпня 2019 року", - сказали представники ISRO.

Таблоїд: НАСА запустило місію на Марс – відео

З моменту запуску 22 липня 2019 року корабля GSLV MkIII-M1 всі системи на борту космічного корабля Чандраян-2 працюють нормально. Чандраян-2 наблизиться до Місяця 20 серпня 2019 року, і двигун космічного корабля запрацює знов, щоб вивести космічний корабель на місячну орбіту.

"Після цього буде ще чотири маневри на орбіті (21, 28, 30 і 1 вересня), щоб змусити космічний корабель вийти на свою остаточну орбіту, проходячи над полюсами Місяця на відстані близько 100 км від поверхні Місяця", - відзначають індійські вчені.

Потім модуль Вікрам відокремиться від орбітального апарату - планується, що це станеться 2 вересня. Спусковий модуль самостійно виконає два орбітальних маневри, після чого почнеться спуск на обрану точку місячної поверхні. М'яка посадка на Місяць запланована на 7 вересня. Це має стати перша посадка земного апарату у Південного полюса земного супутника.

У разі успіху місії Чандраян-2 Індія стане четвертою країною світу (поряд з США, СРСР і Китаєм), яка відправила свій апарат на супутник Землі.

Нагадаємо, 23 липня Індія з острову Шріхарікота запустила на Місяць свою міжпланетну станцію "Чандраян-2".

Таблоид:10 фактов, которые необходимо знать о внешнем космическом пространстве

Фото: https://ua.korrespondent.net

  • 1065

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 1065

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст