30.08.2017 | Автор: Понзель Марина Генадіївна    Переглядів:  143
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram youtube

Речниця генпрокурора Лариса Сарган: У Київській області затримали голову земельної комісії Андрія Корецького за вимагання 70 тис. доларів хабара

РАДИКАЛЬНИЙ ХАБАРНИК СЕРЕДИ

Затримано голову земельної комісії Фастівської міської ради Київської області за вимагання 70 тис доларів США хабара

Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України, за оперативного супроводження Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Головного управління Служби безпеки України в м. Києві та Київській області, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (надання неправомірної вигоди, поєднаного з вимаганням).

Вспомните новость: Пресс-секретарь генерального прокурора Сарган сообщила, что дела против коррупционеров лежат в судах "мертвым грузом"

Досудовим розслідуванням установлено, що депутат Фастівської міської ради, голова місцевого осередку політичної партії «Радикальна партія О. Ляшка», голова земельної комісії Фастівської міської ради вимагав у голови релігійної організації неправомірну вигоду у вигляді 70 тис доларів США за прийняття позитивного рішення міською радою та підпорядкованою йому земельною комісією щодо виділення в оренду релігійній організації території кладовища площею 1,5 га.

Зловмисника затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України після отримання частини неправомірної вигоди у сумі 15 тис доларів США.
На даний час проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, а також вирішується питання щодо обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Досудове розслідування триває.

Джерело: Facebook

Вспомните новость: Луценко докладывает: Судья хозяйственного суда г. Киева Любомир Головатюк задержан при получении взятки в 16 тыс. долларов

0
Подобається
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення