17.11.2015    Переглядів:  249
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Жоден "беркутовець" не надав визнавальних свідчень, що надзвичайно ускладнює розслідування злочинів під час Євромайдану

Жоден "беркутовець" не надав визнавальних свідчень, що надзвичайно ускладнює розслідування злочинів під час Євромайдану  - goden_berkutovets_ne_nadav_viznavalnih_svidchen_shcho_nadzvichayno_uskladnyue_rozsliduvannya_zlochiniv_pid_chas_evromaydanu_1_564b15c2e534c.jpg

До суду направлені обвинувальні акти стосовно п'яти "беркутівців", які приймали участь у побиті учасників протесту під час Революції Гідності. Про це під час брифінгу повідомив начальник управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк.

"Обвинувальні акти стосовно Попова та чотирьох "беркутівців" Дидюка, Тягнирядина, Антонова, Шевченка на даний час спрямовані до суду. Слід відзначити наявність певних перешкод, які є в цьому провадженні. Колишньою владою було застосовано амністію щодо ряду осіб, які причетні до цих подій. З літа минулого року в Печерському суді відбувається засідання про те, щоб скасувати амністію до цих осіб: Поряка, Мариненка, Сіковича. Розгляд цих подань ще не завершений. Окрім того, суд відмовив в об'єднанні цих проваджень в одне провадженні з нерозумілих причин",- додав він.

Інтерв'ю: Головний слідчий ГПУ Сергій Горбатюк: «Жоден з «беркутівців» не дає викривальних чи визнавальних показів у яких би зазначалися об’єктивні обставини подій: «не знаю», «не бачив», «не чув». 

З іншого боку жоден представник "Беркуту" не надав визнавальних свідчень слідчим, які розслідують злочини щодо силового розгону акцій протесту часів Революції Гідності.  

"Багато епізодів стосовно конкретних виконавців на даний час не знайшли свого відображення... Не встановлені конкретні виконавці саме через те, що жоден працівник "Беркуту" чи інших підрозділів, які перебували на Майдані, не надав показань, чи визнавальних, чи таких, якими можна б було допомогти слідству розкрити той чи інший злочин",- повідомив С.Горбатюк.

"Такі обставини, якщо людина не сприяє розкриттю злочину - це має бути запобіжником того, що особа не повинна перебувати у правоохоронних органах, але це рішення приймається не слідчими", - додав він.

Згадайте новину: Не пройшло і року, а все ж когось заарештували за розстріл громадян під час Революції Гідності 

Слідчі прокуратури перевірять факти протиправної діяльності відносно тисячі правоохоронців під час Революції Гідності.  "Загалом слідчими перевіряється протиправна діяльність більше тисячі правоохоронців. З них на даний час до кримінальної відповідальності, повідомлено про підозри більше 200 особам,- повідомив С.Горбатюк.

Джерело: УНН

Інтерв'ю: Генеральный прокурор Украины Виктор Шокин: «Сейчас я не располагаю данными, что в расстреле Небесной сотни есть российский след. Но могу сказать, что фактически дело расследовано…» 

Згадайте новину: Генпрокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно керівників спецпідрозділу міліції за силовий розгін учасників акцій протестів у м. Києві 30 листопада 2013 року

Генпрокуратура повідомляє про успіхи в розслідуванні справи про розстріл мирних громадян під час Революції Гідності

Суддя Волкова догралася - прокуратура повідомила їй про підозру в ухваленні завідомо неправосудного рішення 

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події:
}