Головна Сервіси для юристів ... Закони Житловий Кодекс Української РСР Стаття 150. Користування жилим будинком (квартирою), що належить громадянинові Стаття 150. Користування жилим будинком (квартирою...

Стаття 150. Користування жилим будинком (квартирою), що належить громадянинові

Житловий Кодекс Української РСР (ЗМІСТ) Інши кодекси
Додати в обране

Громадяни, які мають у приватній власності будинок (частину будинку), квартиру, користуються ним (нею) для особистого проживання і проживання членів їх сімей і мають право розпоряджатися цією власністю на свій розсуд: продавати, дарувати, заповідати, здавати в оренду, обмінювати, закладати, укладати інші не заборонені законом угоди.

{Стаття 150 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3187-12 від 06.05.93 }

Попередня

159/202

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст