26.11.2017 | Автор: Понзель Марина Генадіївна    Переглядів:  159
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram youtube

ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ПЛАНУЄ ПЕРЕДАТИ В ОРЕНДУ НЕЖИТЛОВУ НЕРУХОМІСТЬ У ЦЕНТРІ КИЄВА ТА В ОДЕСІ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб має намір передати в оренду нерухомість, що перебуває у власності ПАТ «КБ «НАДРА». Йдеться про нежитлові приміщення цокольного, першого та другого поверхів, загальною площею 2 294,2 м2. Територіально об’єкт знаходиться у центральній частині Києва – вул. Жилянська, 59. Детальніша інформація – за посиланням.  

Орієнтовний строк дії договору оренди – до 02.06.2020 року з можливістю подальшої пролонгації. Ілюстровану презентацію об’єкту, у тому числі із планами поверхів, можна переглянути тут.  

Читайте статтю: Не впевнений – не відступай (Хроніки Фонду гарантування вкладів фізичних осіб)

Усі зацікавлені потенційні орендарі можуть до 15 січня 2018 року надіслати свої цінові пропозиції щодо оренди приміщень на електронні адреси cn-rent@fg.gov.ua (Фонд гарантування вкладів фізичних осіб) та Igor.Ponomarenko@nadrabank.ua (ПАТ «КБ «НАДРА»). За додатковою інформацією можна також звертатися за телефонами 044-33-33-600 та 050-783-44-42.

Читайте статтю: Практика оскарження дій ФГВФО щодо визнання правочинів нікчемними

Крім того, до 11 січня 2018 року включно Фонд гарантування приймає цінові пропозиції щодо оренди нежитлових офісних приміщень в Одесі (вул. Чорноморського козацтва, буд. 66/2), загальною площею 544 м2. Нерухомість перебуває на балансі ПАТ БАНК «ТРАСТ». Орієнтовний  строк дії договору оренди до 28.12.2018, з можливістю подальшої пролонгації. Додаткова інформація – за телефоном 044-33-33-600, цінові пропозиції приймаються на електронну адресу cn-rent@fg.gov.ua.

Нагадаємо, Фонд гарантування оприлюднив реєстр об’єктів нерухомості, які планують передати в оренду. До переліку увійшли житлові та нежитлові приміщення, що перебувають на балансі неплатоспроможних банків. Інформація в реєстрі обновлюється щотижня. Зараз у переліку – 600 об’єктів у різних областях України.

Згадайте новину: Фонд гарантування затвердив Регламент «голландських аукціонів»

Джерело: fg.gov.ua

0
Подобається
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення