0
0
32
Після деокупації Запорізької атомної електростанції Україні знадобиться час на відновлення її роботи. Наразі важко спрогнозувати, скільки саме.
Про це в інтерв'ю Новини.LIVE розповіла експертка з ядерної енергетики та безпеки Ольга Кошарна. Вона зазначила, що через підрив Каховської гідроелектростанції для роботи всіх шести енергоблоків ЗАЕС просто не вистачить води. Крім того, навколо станції все заміновано:
"Необхідно буде все обстежити, розмінувати. Це час. Потім - перевірити справність, бо ми не знаємо, що вони там змародерили, яке обладнання вивезли. А це точно".
Водночас Кошарна впевнена, що українській армії вдасться повернути атомну станцію під свій контроль, тому окупований росіянами об'єкт не варто скидати з рахунків.
Окупація Запорізької АЕСЯк відомо, на початку березня 2022 року російські війська захопили Запорізьку АЕС, одну з найбільших атомних електростанцій у світі. Вони досі контролюють її.
Бойові дії поблизу об'єкта та його окупація російськими військами викликали серйозні побоювання щодо можливих аварій. МАГАТЕ закликало до створення демілітаризованої зони навколо станції, однак ця ініціатива зазнала невдачі.
В Міністерстві енергетики повідомляли, що зараз Запорізтка АЕС з'єднана з українською енергосистемою лише однією лінією електропередачі.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
278
Коментарі:
0
Переглядів:
746
Коментарі:
0
Переглядів:
262
Коментарі:
0
Переглядів:
1134
Коментарі:
0
Переглядів:
801
Коментарі:
1
Переглядів:
577
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.