0
0
6
Американські аналітики вважають, що остання серія ударів росіян по енергетиці України є частиною більш ширшої кампанії, яка переслідує дві мети.
У звіті американського Інституту вивчення війни (ISW) вказується, що з початку повномасштабного вторгнення в осінньо-зимовий період окупанти неодноразово атакували українську інфраструктуру. Останні удари прийшлись на 16-17 і 25-26 листопада.
Вчора Міноборони РФ заявило, що загарбники завдали удару 12-13 грудня у відповідь на українську атаку на Таганрог Ростовської області 11 грудня. Під час цього було використано надані союзниками американські далекобійні ракети ATACMS. Водночас, наголошують аналітики ISW, росіяни, ймовірно, і так планували провести такий удар незалежно від того, що сталося. Атаку 11 грудня вони просто використали, щоб виправдати свої удари по українській енергетиці, які тривають ледь не всю війну.
В результаті експерти дійшли висновку, що російські повідомлення, ймовірно, спрямовані на досягнення двох цілей. По-перше, ворог хоче пом'якшити заклики російської ультранаціоналістичної спільноти до відплати за українські удари по Росії.
По-друге, це має підтримати кампанію Кремля з рефлексивного контролю. Зокрема, Москва вже давно намагається змусити західні країни ухвалити рішення щодо використання Україною західної зброї та майбутніх мирних перемовин на користь Росії.
Ракетна атака 13 грудня - що відомоПрезидент Володимир Зеленський повідомив, що за попередніми звітами, росіянами було запущено 93 ракети, з них вдалося збити 81 ракету. Також росіяни задіяли в цій атаці майже 200 безпілотників
Згодом Повітряні сили ЗСУ уточнили, що йшлось про 287 засобів повітряного нападу противника — 94 ракети та 193 БпЛА. Нашим захисникам вдалось збити 81 ворожу ракету та 80 дронів, ще 105 дронів не досягли цілей.
Після цього у Росії цинічно виправдали масований ракетно-дроновий удар по території України, назвавши його "відповіддю" за удар по аеродрому в Таганрозі.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
225
Коментарі:
0
Переглядів:
307
Коментарі:
0
Переглядів:
394
Коментарі:
0
Переглядів:
274
Коментарі:
0
Переглядів:
276
Коментарі:
1
Переглядів:
454
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.