Головна Блог ... Новини Дуже схожі на російські "Іскандери": аналітики вивчили уламки ракети КN-23 КНДР Дуже схожі на російські "Іскандери": ана...

Дуже схожі на російські "Іскандери": аналітики вивчили уламки ракети КN-23 КНДР

 • 0

 • 0

 • 35

Відключити рекламу

Північнокорейські ракети KN-23, якими РФ вже обстрілювала Україну, дуже нагадують російські "Іскандери", заявив старший експерт з безпеки каліфорнійського дослідницького центру RAND Брюс Беннет, передає "Голос Америки".

На його думку, майже напевно росіяни надали допомогу Північній Кореї в розробці цієї ракети. Утім, як він додав, достеменно невідомо: чи було санкціоноване розроблення ракети російським урядом, чи можливо це "зробили російські вчені-шахраї".

"Але суть полягає в тому, що росіяни допомагають Північній Кореї в проєктуванні та розробці нових балістичних ракет", - упевнений аналітик.

Беннет стверджує, що ця співпраця триває не одне десятиліття. За його оцінками, потенційне передання російських технологій саме щодо балістичних ракет могло відбутися у 2014-2015 роках, коли експерти зафіксували активізацію відносин між країнами.

Директор з політики нерозповсюдження Асоціації контролю над озброєнням у США Келсі Давенпорт менш категорична щодо "російського сліду" в північнокорейських балістичних ракетах. За її словами, Північна Корея десятиліттями розвивала свій потенціал у створенні балістичних ракет.

Вона зазначила, що конструкція балістичних ракет Північної Кореї дійсно схожа на російські та радянські системи. Уламки ракет також демонструють, що країна все ще покладається на імпорт певних технологій, порушуючи резолюції Ради Безпеки ООН.

"Однак є також деякі помітні відмінності між північнокорейськими та іноземними системами, які дозволяють припустити, що Пхеньян демонструє здатність самостійно розробляти й удосконалювати нові системи", - заявила Давенпорт.

Нагадаємо, за даними звіту американської розвідки, 2 січня поточного року Росія застосувала північнокорейську ракету KN-23 для удару по Харкову.

Повідомлялося, що це свідчило не тільки про співпрацю постійного члена Радбезу ООН Росії та підсанкційної Північної Кореї, а також було першим випадком, коли фахівці мали можливість отримати великі уламки для аналізу.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 35

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 35

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст