Головна Блог ... Новини ДСА України затверджено Порядок участі у судовому засіданні у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду ДСА України затверджено Порядок участі у судовому ...

ДСА України затверджено Порядок участі у судовому засіданні у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду

Відключити рекламу
 - tn1_0_79686400_1586356179_5e8ddfd3c2921.png

На сайті Судової влади України пятий апеляційний адміністративний суд опублікував інформацію про затвердження Порядок участі у судовому засіданні у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду

На виконання Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)", відповідно до пункту 10 частини першої статті 152, частини п’ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус судів", затверджено Порядок роботи з технічними засобами відеоконференцзв’язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду.

Стороны будут вести судебные прения по видеосвязи через приложение Zoom.

Днепропетровский окружной административный суд 13 апреля проведет судебное заседание онлайн с помощью приложения Zoom. Такое решение было принято по заявлению истца, сообщает платформа Опендатабот.

В суде будет рассматриваться иск ООО «Трансформ Энерджи» к Киевской таможне о признании противоправными и отмене решений.

В заявлении истца, которое удовлетворил суд, говорилось, что карантин препятствует сторонам реализовать свое право на участие в рассмотрении дела в очном суде. Суд при принятии решения руководствовался изменениями, внесенными новым Антикоронавирусным законом.

Заседание пройдет в формате видеоконференции в приложении Zoom. Время судебного заседания в Zoom ограничили 40 минутами (из-за ограничения в бесплатной версии приложения), а участников попросили присутствовать "в аккуратном виде".

Из-за карантина украинская судебная система заморожена: за время карантина перенесли около 5000 заседаний, отмечает AIN.ua.

Судова влада України

 • 4797

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 4797

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст