27.11.2015    Переглядів:  257
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд остаточно підтвердив перемогу Юрія Вілкула на виборах міського голови у Кривому Розі

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд остаточно підтвердив перемогу Юрія Вілкула на виборах міського голови у Кривому Розі - dnipropetrovskiy_apelyatsiyniy_administrativniy_sud_ostatochno_pidtverdiv_peremogu_yuriya_vilkula_na_viborah_miskogo_golovi_u_krivomu_rozi_56585fb465529.jpg
Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд виніс остаточне рішення щодо виборів мера ву Кривому Розі. Суд підтвердив законність перемоги Юрія Вілкула
Відповідно до законодавства про вибори, саме Адміністративний апеляційний суд є останньою інстанцією при оскарженні підсумків виборів. До цього підсумки виборів двічі було підтверджено судами першої інстанції. Глава Криворізького міськвиборчкому Павло Гівель зазначив: "Таке рішення суду свідчить про те, що вибори у Кривому Розі відбулися відповідно до закону, і ніщо не може поставити під сумнів їх результат".
"Апеляційний суд - це суд останньої інстанції, його рішення остаточне і оскарженню не підлягає. Таким чином, ми бачимо, що за всіма скаргами переможеного кандидата від "Самопомочі" Юрія Милобога відмовлено.
Законність перемоги Юрія Вілкула раніше було визнано міжнародними спостерігачами і підтверджено паралельним підрахунком голосів, який проводили "Батьківщина", Блок Петра Порошенка та Радикальна партія. Тепер це підтверджено остаточно судом. У цивілізованих країнах все вирішує саме суд ", - сказала представник Юрія Вілкула Марина Акімова.
"Усіх юридичних процедур дотримано. Вже три суди підтвердили законність перемоги Юрія Вілкула. ​​Тепер головне, щоб скандальні політики від "Самодопомочі" припинили провокації і дали нашому місту жити і працювати", - наголосила Акімова.
Натомість представник переможеного кандидата Юрія Милобога Василь Підлужний підкреслив, що навіть після того, як вони програли всі суди, питанням виборів у Кривому Розі буде займатися Тимчасова слідча комісія Верховної Ради.
"Це суто політичний тиск і провокації. Скарги Милобога розвалювалися на очах, оскільки немає жодних реальних доказів порушень. Їх просто не існує - жодної фотографії, жодного відеозапису, самі слова. Міжнародні спостерігачі, які зустрілися з Милобогом відразу після того, як той заявив про фальсифікації, прямо попросили надати хоч один документ, але він цього зробити не зміг. На одній з дільниць у Кривому Розі було проведено на вимогу Милобога перерахунок, і він, знову ж таки, підтвердив збіг усіх цифр. Це зафіксували спостерігачі від ОБСЄ та представники ЗМІ ", - підкреслила Акімова.
Джерело: espreso.tv
Нагадаємо, що 16 листопада ЦВК оприлюднила результати голосування у Кривому Розі, відповідно до яких мером Кривого Року переобрано Юрія Вілкула – Опозиційний блок, за якого свій голос віддали 50, 21 % виборців. 
Згадайте новину: Віталій Кличко знову став мером Києва, тепер вже на п'ять років

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: