Головна Блог ... Новини Дмитро Гордон відповів, де перебувають його сини під час війни та чим займаються Дмитро Гордон відповів, де перебувають його сини п...

Дмитро Гордон відповів, де перебувають його сини під час війни та чим займаються

 • 0

 • 0

 • 53

Відключити рекламу

Відомий український журналіст та інтерв'юер Дмитро Гордон відверто розповів про своїх дітей. Зокрема, ведучий зізнався, де під час повномасштабного вторгнення перебувають його повнолітні сини.

Журналіст розповів, що його сини – 23-річний Лев, 29-річний Дмитро та 32-річний Ростислав – нині проживають за кордоном. Ба більше, Гордон каже, що чоловіки народилися не в Україні і є громадянами інших держав. Двоє з нащадків журналіста розвивають кар'єру в Америці, а третій – в Європі

"Троє синів зараз за кордоном. Вони виїхали туди не після війни. Двоє синів живуть в США, один – громадянин США, він там народився, інший народився в Празі, живе в США. Вони американці, живуть там 10 чи 11 років. Один – прекрасний композитор, інший в бізнесі. Ще один син живе в Європі й теж виїхав не після війни. Він взагалі не придатний до служби в армії, якщо про це мовиться", – зазначив Дмитро.

Сини Гордона / колаж з фото

Варто вказати, що інтерв'юер був тричі одружений. Загалом у нього семеро дітей. Щоправда, існують чутки, що в Гордона є й позашлюбні діти. Сам журналіст часто іронізував на цю тему, проте офіційно цього не підтверджував.

Гордон з дружиною та дітьми / Скріншот Instagram

Сини Дмитра та донька Єлизавета від його попередніх шлюбів. Після одруження з нинішньою дружиною – журналісткою Олесею Бацман – в пари народилося ще три доньки – 12-річна Санта, 8-річна Аліса та 5-річна Ліана.

Нагадаємо, раніше Дмитро Гордон дивом залишився живий під час обстрілу Києва. Він опинився в епіцентрі подій.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 53

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 53

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст