Дія Сіті 2022: переваги й правила використання, набуття статусу резидента, реєстр Дія Сіті, укладення ГІГ – контактів, спеціальні умови оподаткування (ПДФО, ЕСВ, Військовий збір, податок на прибуток чи ПнВК, ангельські інвестиції).

21.10.2021 | Організатор події: МАРМАЕР ГРУП
Дія Сіті 2022: переваги й правила використання, набуття статусу резидента, реєстр Дія Сіті, укладення ГІГ – контактів, спеціальні умови оподаткування (ПДФО, ЕСВ, Військовий збір, податок на прибуток чи ПнВК, ангельські інвестиції). - 0_43773100_1634034985_616565296ae30.jpg
16.11.2021
1750 грн
Час проведення : 10:00-14:00
Залишити заявку на участь
Місце проведення: Киев, Київ, вул. Хрещатик 7/11, БЦ Показати на мапі

Якщо вас цікавлять подробиці майбутнього функціонування режиму Дія Сіті – запрошуємо долучитись до участі у профільному семінарі по функціонуванню правового режиму Diia City. 14.08.2021 року набрав чинності Закон України від 15.07.2021року № 1667-ІХ «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні» (у народі – Закон про Дія Сіті).

Закон покликаний створити сприятливі умови для ведення інноваційного бізнесу в Україні. Він визначає організаційні, правові та фінансові засади функціонування правового режиму «Дія Сіті», що запроваджується з метою стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні шляхом створення сприятливих умов для ведення інноваційного бізнесу, розбудови цифрової інфраструктури, залучення інвестицій, а також талановитих спеціалістів. Загальними засадами правового режиму Дія Сіті є свобода діяльності, невтручання, презумпція правомірності діяльності резидентів Diia City, стабільність, формальний характер процедури набуття статусу резидента Дія Сіті, добровільність резидентства в Diia City тощо.

Цей правовий режим передбачає також спеціальні умови оподаткування, які будуть визначені Податковим кодексом України (друге читання відповідного законопроекту №5376 від 14.04.2021 очікується у вересні 2021). Отримання першої заявки для набуття резидентства у Diia City Мінцифри очікує наразі у лютому 2022 року.

Дія Сіті 2022: переваги й правила використання, набуття статусу резидента, реєстр Дія Сіті, укладення ГІГ – контактів, спеціальні умови оподаткування (ПДФО, ЕСВ, Військовий збір, податок на прибуток чи ПнВК, ангельські інвестиції).

Дата: 16 Листопада 2021 року з 10:00 до 14:00
Участь в Онлайн — конференції (ZOOM) з можливістю ставити питання в чаті.
Участь в Залі для конференції: Київ, вул. Хрещатик 7/11, БЦ "Укоопспілка", поверх 6.
Реєстрація та умови участі: +38 (098) 696-61-05
Олександр Шевченко, координатор заходу.

Доповідач:
КУЗНЄЧІКОВА Олена — Адвокат, керуючий партнер LAW GUIDE. Спеціалізується на питаннях побудови холдингових структур, питаннях податкового і корпоративного планування (включаючи міжнародне), структуруванні M & A-угод і підготовці бізнесу до продажу. Питаннях залучення фінансування і збереження конфіденційності володіння активами, питаннях взаємодії з українськими і міжнародними банками, супроводі спорів з податковими та митними органами.

Програма семінару на сайті: https://marmaer.ua/k_course/diya-siti

Блок №1. Засади функціонування правового режиму Дія Сіті
— Строк дії (не менше 25 років) та гарантії стабільності режиму Diia City.
— Кваліфікаційні та фінансові вимоги до резидента Дія Сіті (дозволені кваліфіковані види діяльності, зарплатний фонд, середньооблікова кількість працівників, вимоги до кваліфікованого доходу, заборони бути резидентом Diia City)
— Процедура набуття статусу резидента Diia City (вимоги до заяви, 10денний строк розгляду, підстави повернення заяви без розгляду, підстави для відмови в набутті статусу резидента)

Блок №2. Реєстр Дія Сіті – обсяг відомостей, регулятор, публічність даних.
— Підстави й порядок втрати статусу резидента Diia City.
— Оскарження рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті в адміністративному (апеляційній комісії за участі громадськості) чи судовому порядку
— Обов’язки резидентів Diia City (звіт про відповідність, незалежний висновок аудиторів) та контроль за дотриманням вимог правового режиму

Блок №3. Особливості укладення гіг-контактів резидентами Diia City (у чому відмінність гіг-спеціаліста від звичайного працівника чи ФОП-фрілансера), чи є переваги в такої форми взаємодії.
— Особливості регулювання правочинів за участю резидентів Diia City (NDA, утримання від конкурентних дій, оформлення прав на IP тощо) та корпоративне управління резидентів Дія Сіті.
— Елементи англійського права (SHA, convertible loan, option α ESOP, warranties α indemnities, liquidated preference α damages)
— Гарантії в кримінальному процесі, чи можливе «маски-шоу» стоп

Блок №4. Особливості податкового навантаження резидентів Diia City (законопроект 5376, 2ге читання очікується у вересні 2021):
— податки на працю (Спеціальні ставки для працівників IT-компаній: ПДФО, ЕСВ, Військовий збір);
— особливості обчислення податку на прибуток чи податку на виведений капітал;
— податкові стимули ангельських інвестицій: опоадаткування доходу від реалізації фізособою частки в компанії-резиденти Дія City, опоадаткування доходу фізосіб з дивідендів, податкова знижка (з ПДФО) на суму інвестицій в українські стартапи.

Блок №5. Основні плюси проекту Дія Сіті та повні етапи його провадження.

Реєстрація та умови участі:
Моб: +38 (098) 696-61-05
Олександр Шевченко, координатор заходу.

Вартість участі:
Участь в Онлайн - конференції (ZOOM) з можливістю ставити питання в чаті: 1750 грн.
Участь в Залі для конференції: 2150 грн
У вартість включено: чат з доповідачем, консультації, матеріали та презентації, кава та випічка, сертифікат.

Знижки:
2 учасники - 5%, 3 і більше учасників - 10%.

638
Переглядів
0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.

Популярні судові рішення
ЕСПЧ
Назва події
Текст опис події:
0