Головна Блог ... Новини Директива про тимчасовий захист у країнах ЄС та Рішення про її активацію для українців – переклад українською Директива про тимчасовий захист у країнах ЄС та Рі...

Директива про тимчасовий захист у країнах ЄС та Рішення про її активацію для українців – переклад українською

Відключити рекламу
Директива про тимчасовий захист у країнах ЄС та Рішення про її активацію для українців – переклад українською - faa4bbb8b93ed7239f19da6d0e4af39c.png

Верховний Суд переклав українською та публікує тексти Директиви про тимчасовий захист 2001/55/EC від 20 липня 2001 року та Рішення Ради ЄС 2022/382 від 4 березня 2022 року, яким вона була активована для України:

Директива Ради 2001/55/ЄС від 20 липня 2001 року про мінімальні стандарти для надання тимчасового захисту у разі масового напливу переміщених осіб та про заходи, що сприяють збалансованості зусиль між державами-членами щодо прийому таких осіб та відповідальності за наслідки такого прийому

Імплементаційне рішення Ради (ЄС) 2022/382 від 4 березня 2022 року, що встановлює наявність масового напливу переміщених осіб з України у розумінні статті 5 Директиви 2001/55/ЄС та запроваджує тимчасовий захист

Нагадаємо, тимчасовий захист включає право на житло, освіту, роботу, соціальне забезпечення, медичну допомогу, але скористатися цими правами можна після реєстрації в обраному місці проживання в будь-якій країні ЄС (лише в одній). Статус встановлюється на один рік і може бути продовжений ще на два роки, у разі зміни ситуації в Україні може бути припинений.

Користуйтеся консультацією: Статус біженця та тимчасовий захист, переваги та наслідки

Про переваги правового режиму тимчасового захисту в європейських країнах для українських переселенців, порівняно з перебуванням у статусі туриста чи отриманням статусу біженця, розповідала суддя Верховного Суду Олена Кібенко – https://cutt.ly/bDCCwOg.

Звертаємо увагу, що Директива та Рішення Ради ЄС про її активацію для українців встановлюють лише мінімальні стандарти захисту, які має забезпечити кожна країна. Тому громадянам обов’язково необхідно вивчити законодавство тієї країни ЄС, у якій вони планують залишитися.

Більше інформації про отримання тимчасового захисту в різних країнах Європи можна знайти на телеграм-каналі – «Мої права за кордоном» (https://t.me/zakordonomkibenko).

Джерело: Судова влада України

Користуйтеся консультацією: Інструкція для біженців щодо порядку виїзду за кордон

  • 4520

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 4520

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст