Головна Блог ... Новини Державна служба на противагу приватному бізнесу

Державна служба на противагу приватному бізнесу

Відключити рекламу
Державна служба на противагу приватному бізнесу - tn1_0_71155500_1547197126_5c385ac6adbe2.jpg

Питання оновлення кадрів завжди актуальне, адже від здатності молоді бути активною творчою силою значною мірою залежить сам процес державотворення. Молодь є носієм інтелектуального потенціалу, здатним оновити та модернізувати систему державного управління, відіграти важливу роль у процесах розбудови демократичної держави.

Вступ на державну службу, її проходження та припинення регулюється Законом України «Про державну службу».

Столична юстиція, в якої на рахунку понад 25 меморандумів про співпрацю з вищими навчальними закладами держави, знайомить Вас із тими, хто став частиною юстиції міста Києва та реалізує свіжі ідеї у життя:

Віталій Панчук працює над тим, аби максимально навчати громадян захисту їхніх прав та доносити новації законів для суспільства.

Марина Книга впевнена, що злагодженість дій та систематизація роботи – запорука успіху будь-якої справи. Прагне, аби торги та закупівлі у державному секторі були максимально відкриті й прозорі.

Лілія Мельничук розвінчує міф про те, що у відділах реєстрації актів цивільного стану працюють жінки на схилі літ у старомодному одязі та застарілими зачісками.

Віталій у цьому році закінчує магістратуру в Київському університеті туризму, економіки і права. Проте вже 3 роки працює у Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві та пройшов шлях від працівника за цивільно-правовою угодою до начальника відділу.

Труднощів не боїться. На його контролі постійні зміни у законодавстві, над якими він здійснює моніторинг та проводить аналіз. Віталій допомагає громадянам представляти свої інтереси в міжнародних судах та роз’яснює законодавчі нюанси для кожного з них.

«Уже минув той час, коли робота державного службовця була нудною і нецікавою і питання вирішувались «за шоколадку». Зараз ситуація змінилася, держслужба стала престижною, перспективною роботою. В органах юстиції працює молода команда, адже ми тісно співпрацюємо зі студентами вищих навчальних закладів. Сьогодні кожен бажаючий може пройти стажування в будь-якому структурному підрозділі столичної юстиції та, отримавши досвід, знання і необхідні навички, пройти конкурс на посаду державного службовця.

За короткий період я активно просувався по службі, отримував відзнаки, і зараз впевнений, що і надалі моя кар’єра зростатиме.

Юстиція відкриває для кожного нові можливості. І якщо Ви маєте сумніви щодо роботи на державній службі, приходьте на стажування і переконайтесь самі, що це цікаво, престижно та перспективно!», – розповідає Віталій Панчук.

Марина працює в юстиції 2 роки, та про роботу в державному секторі мріяла ще з дитинства.

У 2011 році закінчила спеціалізовану школу з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов. У тому ж році вступила до Національного університету «Одеська юридична академія» на факультет цивільної та господарської юстиції, де в 2017-му отримала диплом магістра права.

«Моя справа – це ведення різного роду договірної роботи, де більшу частину займають електронні закупівлі. Робота цікава тим, що дає змогу проявити себе, показати свою креативність, кмітливість, професійний рівень. Майже щодня доводиться думати в умовах мозкового штурму, швидко приймати рішення, вирішувати абсолютно різні завдання. Але з впевненістю можу сказати: воно того варте! Дуже круто, коли ти розумієш, що дійсно займаєш свою нішу, коли відчуваєш себе, хоч і маленьким, зате надзвичайно важливим механізмом у великій системі. Моя робота реально ефективна лише за умови самоорганізації, дієвих методів комунікації та планування, та насамперед – мого бажання зробити внесок у розвиток як юстиції, так і держави в цілому», – ділиться враженнями Марина.

Задля реалізації прозорості та ефективності роботи у відділі договірної роботи Марина закінчила курс поглибленого навчання з питань публічних закупівель, після якого отримала Сертифікат. Та ще один Сертифікат вона отримала від офіційного майданчика публічних закупівель.

Особливо цінними є бюджети участі. Це можливість пересічного громадянина брати участь у покращенні свого міста коштом місцевого бюджету. Для цього варто розробити ідею, створити проект і представити його. Кілька таких проектів від юстиції уже проходять голосування на «Громадському бюджеті».

Цього року Марина зарахована студенткою Національної академії державного управління при Президентові України, вступивши на 1 курс магістратури заочної форми навчання. Вона вважає це ще одним особистим досягненням.

«Не важливо, з чого ти почав свою роботу, якщо ти чітко крокуєш у напрямку своєї мети», – так думала Лілія, коли влаштовувалась до відділу РАЦС кур’єром. Саме ця робота дала їй можливість ознайомитись із структурою установи, особливістю роботи та набути безцінного досвіду.

«Ще зовсім недавно, у 2014 році, я закінчила юридичний факультет Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «бакалавр». Сьогодні я продовжую здобувати освіту магістра, але вже маю можливість працювати, відповідно, набувати досвіду. Все почалось тоді, коли я зовсім випадково потрапила на практику до відділу ДРАЦС», – розповідає дівчина.

Вільне володіння англійською мовою, цікавість та вміння швидко вчитись – все це допомогло у роботі. Адже така робота передбачає постійне спілкування з людьми. До речі, часто приходиться спілкуватися й з іноземцями, котрим потрібно фахово та в доступній формі роз’яснити, як поставити апостиль на документи (легалізувати їх в Україні), яка процедура реєстрації шлюбу чи отримання інших документів.

Дівчина надає міжнародну правову допомогу в отриманні повторних документів як для українців, так і для іноземних громадян.

Головний принцип у роботі – швидкість, відкритість, професійність та доброзичливість.

Ніхто не може відкласти документ у довгу шафу та забути за нього, як це було раніше. Електронні реєстри, відкриті дані та швидкість у роботі дозволяють працювати для людей.

Такі ж ідеї пропагує Лілія у всіх відділах ДРАЦС столиці.

Вона розповідає: «Завдяки соціальному ліфту, який стрімко працює в ГТУЮ у місті Києві, я – головний спеціаліст і до моїх обов’язків входить підготовка документів для подальшого їх направлення в інші держави, відповідно до міжнародних договорів; перевірка діяльності районних у місті Києві відділів ДРАЦС та контроль за їх роботою».

Згідно з Законом України «Про державну службу» кожен, хто йде на посаду державної служби, проходить відкритий конкурс. Також кожен державний службовець, підписуючи присягу, обіцяє сприяти втіленню законів України у життя, зміцнювати їх авторитет, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, з гідністю нести високе звання державного службовця, сумлінно виконувати свої обов'язки.

Якщо Ви не боїтесь відповідальності та впевнені у собі, долучайтесь до команди держслужбовців столичної юстиції та втілюйте свої ідеї у життя http://www.justicekyiv.gov.ua/upravliny_kadriv_gtuy.html.

  • 2270

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 2270

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст