Головна Блог ... Новини Держава заплатить 33 мільйони гривень, 59 тисяч доларів і 2 мільйони євро за неповернуте поліцією майно Держава заплатить 33 мільйони гривень, 59 тисяч до...

Держава заплатить 33 мільйони гривень, 59 тисяч доларів і 2 мільйони євро за неповернуте поліцією майно

Відключити рекламу
Держава заплатить 33 мільйони гривень, 59 тисяч доларів і 2 мільйони євро за неповернуте поліцією майно - f08dae1bc3034a876187300ec277f8c7.webp

Київський апеляційний суд задовольнив позов ТОВ «Трубіж Агротек» про відшкодування шкоди, завданої незаконними діями та бездіяльністю органів державної влади.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на постанову суду.

У травні 2018 року слідчий Броварського відділу поліції при огляді місця полії вилучив сільськогсподарську техніку — трактори, розкидачі рідких добрав, плуги, запчастини та ін. Майно вилучили в кримінальному провадженні щодо іншої компанії і передали на відповідальне зберігання ТОВ «Бокаро Інвест».

16 серпня 2018 року слідчий суддя Броварського міськрайонного суду Київської області постановив негайно повернути вилучене майно.

Частину майна повернули, але потім вилучили повторно в іншому кримінальному провадженні.

У подальшому техніка і майно не були арештовані, однак і не були повернуті, за винятком машини ДеКло, у пошкодженому стані.

Згадайте новину: За протиправні дії Нацполіції, водій стягнув з держави 117 тисяч гривень моральної шкоди

Слідчийу подальшому запрошував предстаникам компанії для передачі вилученого майна у свій кабінет. При цьому кількість та габарити вилученого майна не дозволяли розмістити його розміщення в кабінеті слідчого поліції. Тобто фізична передача майна в кабінеті була неможливою запрошення мало формальний характер. Акта повернення майна слідчим так і не було підписано.

Команія «Трубіж Агротек» просила суд стягнути з вартість неповернутого майна.

У розрахунках спиралися на висновок судового експерта, що розмір шкоди становить 33 мільйони гривень, 59 тисяч доларів і 1,97 млн євро.

Суд першої інстанції постановив стягнути цю матеріальну шкоду солідарно — із поліції, казначейської служби і ТОВ «Бокаро Інвест», що було зберігачем майна.

Апеляційний суд скасував рішення першої інстанції в частині солідарної відповідальності.

Згадайте новину: Стягнення з України відшкодування будь-якої шкоди можливе за умови, що суд установив протиправність діяння саме нашої держави – ВП ВС

Суд вирішив, що відшкодування у даній справі можливе тільки за рахунок коштів державного бюджету, а тому шкода стягується лише з держави.

  • 9411

    Переглядів

  • 1

    Коментарі

  • 9411

    Переглядів

  • 1

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Ничего страшного. Налогоплательщики вес ущерб по престулениям полиции возместят. Интересно, хоть в отношении хоть кого-то из работников полиции либо ТОВ «Бокаро Інвест» были внесены данные в ЕРДР? Если нет (что скорее всего), то очень хороший стимул дальше платить налоги.

    21.11.2023 10:41

    Як Ви могли таке уявити? В поліції працюють виключно святі люди(

    21.11.2023 12:40

    Не волнуйтесь: никто и не подумает исполнять это решение. Так что можете продолжать платить налоги СОВЕРШЕННО БЕЗБОЯЗНЕННО

    21.11.2023 20:46

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст