Головна Блог ... Новини CNN дізнався, що думають українці про політику Трампа щодо війни і його дзвінок Путіну CNN дізнався, що думають українці про політику Тра...

CNN дізнався, що думають українці про політику Трампа щодо війни і його дзвінок Путіну

  • 0

  • 0

  • 41

Відключити рекламу

12 лютого президент США Дональд Трамп провів телефонну розмову із російським диктатором Володимиром Путіним, і тепло відгукнувся про діалог, висловивши бажання швидко завершити війну РФ проти України.

Українці в Києві по-різному відреагували на цей дзвінок – від занепокоєння до гніву. Журналістка телеканалу CNN поспілкувалася з мешканцями столиці і дізналася їхні думки щодо дзвінка Трампа Путіну. 

Фінансовий консультант Олександр Сохацький каже, що для українців це негативний знак.

"І я думаю, що ніхто цього просто так не залишить. А може, (США і Росія) просто перевіряють, чи проковтнемо ми це і продовжимо мовчати, чи висловимо свою думку якимось негативним чином", – сказав він. 

Дехто зі співрозмовників CNN сподівається, що може бути досягнуто і позитивної мирної угоди, проте мало хто очікує такого розвитку подій. Інші ж занепокоєні, що оскільки Трамп прагне якнайшвидше завершити війну, Путін змушує його плясати під свою дудку. 

"Трамп сказав, що війна закінчиться за 24 години, але минуло вже чимало часу. Я не бачу жодної перспективи (закінчення війни) найближчим часом", – каже 70-річна Людмила Білозерова.

Пенсіонер Віктор наголосив, що Україна хоче миру. Водночас він додав: "Погано, що Україну обходять, ведуть переговори з Путіним, а ЄС не запрошують на переговори". Чоловік акцентував, що українці хочуть повернутися на кордони 1991 року:

"Здача території – це найболючіше питання. Ми не можемо зрозуміти, про що вони (Путін і Трамп) говорять за нашими спинами".

Раніше очільник Пентагону Піт Гегсет також відкинув можливість вступу України до НАТО та назвав нереалістичним сценарієм повернення контролю над всією територією, яку РФ окупувала з 2014 року. 

"Ми знаємо, що Росія дуже лукава, і вона може грати в добру гру. Але коли справа доходить до реальних поступок і укладення миру, вони насправді ніколи цього не роблять. Як би ми не хотіли миру, я не думаю, що це можливо, тому що Росія не змінила свою думку і не збирається змінювати свою позицію", – вважає Юлія Каздобіна, яка працює в київському аналітичному центрі "Українська призма".

Фінконсультант Олександр Сохацький також згадав про ціну, яку Україна заплатила в цій війні. 

"Враховуючи, скільки жертв вже принесла ця війна, і закінчити її на чужих умовах... тоді навіщо вони гинули і навіщо вони захищали ці території? Ми не повинні віддавати свої території. Тому що це (означатиме), що ми забуваємо про тих хлопців, які загинули. За що тоді вони загинули?".

Війна в Україні і США

Президент США Дональд Трамп пояснив, чому 12 лютого спочатку поговорив із Путіним і вже потім подзвонив Володимиру Зеленському. Він заявив, що вже знав про бажання українського лідера досягти миру, а мав дізнатися позицію Росії з цього питання. 

Раніше спецпосланець Трампа по Україні і Росії Кіт Келлог повідомив, що в мирній угоді можуть зафіксувати територіальні втрати України, проте це не означатиме їх визнання.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 41

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 41

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати