Головна Посилання ... Чому варто обрати Центр Біржових Технологій для навчання трейдингу Чому варто обрати Центр Біржових Технологій для на...

Чому варто обрати Центр Біржових Технологій для навчання трейдингу

E:\Статьи\Андрей Новак\ЦБТ закупка\Чому варто обрати компанію Центр Біржових Технологій для навчання трейдингу.jpg

Центр Біржових Технологій допомагає здобути необхідні знання, щоб стати біржовим трейдером та заробляти, займаючись цією прибутковою справою.

Звісно, ЦБТ – не єдина організація, яка готує майбутніх фінансистів. Можна зустріти рекламу інших фірм, які навчають трейдингу. Курси по фінансовій грамотності проводять брокери, котрі в подальшому надають учням доступ на фінансовий ринок, чим не займається ЦБТ. Зрештою, можна піти в вищий учбовий заклад та отримати фінансову освіту.

Центр Біржових Технологій пропонує ряд унікальних сервісів. А якість навчальних матеріалів не поступається кращим економічним університетам.

Чому навчатися в ЦБТ вигідніше, ніж в інших консалтингових компаніях

В 2020 році Національний бізнес-рейтинг провів незалежне оцінювання консалтингових компаній України, які працюють в сфері фінансів та інвестицій. За його підсумками Центр Біржових Технологій отримав престижну премію «Лідер галузі», обійшовши конкурентів.

Перемога була закономірною, тому що ЦБТ має ряд переваг перед іншими консалтинговими компаніями:

  1. Базовий навчальний курс триває всього десять днів. Це дає можливість швидше отримати знання та приступити до роботи. В інших компаніях навчання може тривати декілька тижнів. Причому на їхній якості це позитивно не позначається, оскільки курси свідомо розтягують за рахунок вивчення непотрібного матеріалу. Роблять це для того, щоб стягнути з клієнтів більшу суму за освіту, хоча по факту дають менше інформації.

  2. В ЦБТ всі вчителі є практикуючими трейдерами, які дійсно можуть передати корисні знання.

  3. Центр Біржових Технологій по завершенню навчання підтримує своїх випускників, організовуючи для них безкоштовні семінари та вебінари по підвищенню кваліфікації.

Що краще вибрати для навчання трейдингу: Центр Біржових Технологій чи брокерську фірму

Брокерська фірма надає доступ на Форекс. Вона виступає посередником. Щоб вийти на ринок без посередника, треба оперувати як мінімум декількома сотнями тисяч доларів. У більшості трейдерів такої можливості нема, вони торгують значно меншими сумами через брокера. Основний заробіток посередника – це спреди.

На відміну від брокерських фірм, Центр Біржових Технологій є незалежною організацією та не надає доступ на Форекс. Він займається виключно консультаціями з фінансових питань та навчанням трейдерів.

У брокерських фірм теж є навчальні курси. Але це не основна їхня спеціалізація. Курси мають ознайомчий характер. На них переважно розповідають про послуги брокера, вчать працювати з його торговим терміналом. Якщо брокер не надає якихось послуг чи не працює з певними торговими інструментами, про них не розповідають.

На курсах ЦБТ Форекс вивчається поглиблено. Викладачі центру розповідають про переваги та недоліки роботи з усіма видами торгових інструментів. Пояснюють, як працювати з різними торговими платформами. Вивчають ефективні стратегії заробітку.

Що краще вибрати для навчання трейдингу: Центр Біржових Технологій чи економічний ВУЗ

Звичайно, щоб працювати банківським працівником чи бухгалтером, необхідно навчатися в економічному університеті. Але щоб стати фінансовим трейдером, це зовсім не обов’язково.

Щоб здобути хоча б базову вищу освіту фінансиста в Україні, потрібно навчатися 4 роки. Причому доведеться вивчати предмети, які ніяк не пов’язані з діяльністю трейдера. Наприклад, культурологію та релігієзнавство. Крім того, якщо абітурієнт не поступить на державне замовлення, доведеться заплатити немаленьку суму за освіту.

Якщо людина все ж таки обере цей шлях, провчившись 4 роки в ВУЗі та здобувши спеціальність фінансиста, вона практично нічого не знатиме про трейдинг, тому що, як правило, викладачі університету – теоретики, у яких відсутня практика торгівлі на біржі. В університеті студента не навчать, як працювати з терміналом чи програмами автоторгівлі. Врешті-решт, якщо він мріє стати трейдером, після закінчення ВУЗу доведеться окремо вчитися даній професії.

Якщо ж особа не стане мислити стереотипами, а зразу піде вчитися в Центр Біржових Технологій, то не тільки зекономить час, але й швидко отримає знання, які дозволять їй заробляти на біржі на порядок більше, ніж отримують випускники економічних ВУЗів, працюючи в банку чи в бухгалтерії приватної установи.

Якщо прочитати, що пишуть випускники навчальних курсів ЦБТ в інтернеті, то видно, що вони цілком задоволені навчанням. Знання, які надає Центр Біржових Технологій (відгуки клієнтів це доводять), дозволяють трейдерам непогано заробляти.

Якщо потрібно за короткий термін якісно оволодіти професією трейдера, навчання в ЦБТ – найкращий варіант. Освітні курси дають всю необхідну інформацію, без води. Також тут є практичні зайняття, де викладачі вчать учнів працювати з торговим терміналом, інструментами аналізу та іншими програмами для ефективної торгівлі.

По закінченню курсу учні отримують готову модель, яка дозволяє їм побудувати власний прибутковий бізнес в якості трейдера. Відгуки випускників демонструють, що навчання в ЦБТ дійсно корисне і перевершує по ефективності навчання в інших консалтингових компаніях, брокерських фірмах і навіть економічних ВУЗах.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/U5b-TqAXqp4" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Переглядів : 702
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст