Чи виплачує Пенсійний фонд заборгованість по військовим пенсіям на підставі рішень судів ?

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/103-2018-%D0%BF#Text - посилання на Постанову КМУ «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб» від 21 лютого 2018 року № 103.

В даному відео адвокат Володимир Трощинський розповідає про виплату заборгованості військової пенсії на підставі рішень судів.

Після того як рішення суду, яким зобов‘язано управління Пенсійного фонду здійснити перерахунок та виплату військової пенсії і це рішення набрало законної сили, воно виконується наступним чином.

Отримавши рішення суду Пенсійний фонд здійснює перерахунок пенсій а з наступного місяця починає виплачувати підвищену пенсію, а за минулий період нараховує суму заборгованості про виплату якої ми поговоримо у цьому відео.

Існує думка що Пенсійний фонд не виконує рішення судів і мовляв немає сенсу з ним судитись, проте це не правда. Пенсійний фонд виконує рішення судів і цьому у нас є докази і ми продемонструємо їх у даному відео.

Після проведення масового перерахунку військових пенсій та пенсій МВС весною 2018 року на підставі Постанови КМУ №103 від 21.02.2018, адвокатське бюро Івана Хомича одним з перших почало звертатись до суду в інтересах наших клієнтів з позовами про зобов’язання управління Пенсійного фонду України виправити допущенні ними порушення та перерахувати та виплатити пенсію в розмірі більше ніж 70% з урахуванням 100% підвищення.

І перші позитивні судові рішення, які набрали законної сили наші клієнти почали отримувати наприкінці 2018 року. А в наступні роки кількість таких судових рішень постійно зростала. І на сьогодні складає близько однієї тисячи.

Так ось, по цим клієнтам, які отримали свої судові рішення у 2018 році та до 1 грудня 2019 року, станом на сьогодні судові рішення виконані повністю в тому числі виплачена сума заборгованості пенсії за попередні періоди одним платежем та в повному розмірі.

Пенсійний фонд все ж таки виконує рішення суду, правда з затримкою, але виконує! Затримка пов‘язана з тим що виплата пенсій, а також заборгованості по ним фінансується за рахунок державного бюджету.

Варто зазначити, що такі кошти на погашення заборгованості закладаються кожного року до бюджету, зокрема, на 2021 рік було передбачено на погашення заборгованості за рішенням судів близько 350 млн грн.

За рахунок цих коштів і відбувається виплата заборгованості, у т.ч. і за рішеннями судів по нашим клієнтам за період 2018-2019 р.р. З цього відео ви могли переконатися що Пенсійний фонд все ж таки виконує рішення судів, здійснює перерахунок пенсій та виплачує суми заборгованості за попередній період.

Наше Адвокатське бюро доводить кожну справу до логічного завершення, а саме до моменту отримання клієнтом всієї суми заборгованості на банківську картку. Обов‘язково підпишіться на наш канал щоб і надалі отримувати корисну інформацію щодо пенсійного забезпечення і не тільки, а також перегляньте наші попередні відео на цю тему.

4963
Переглядів
1
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.

Популярні судові рішення
Популярні події
ЕСПЧ
0