Головна Блог ... Новини Чи можна озброїти F-16 ракетами ATACMS: аналітики назвали очікувану "винагороду" Чи можна озброїти F-16 ракетами ATACMS: аналітики ...

Чи можна озброїти F-16 ракетами ATACMS: аналітики назвали очікувану "винагороду"

 • 0

 • 0

 • 43

Відключити рекламу

Якщо справді задатися ціллю, то завдання інтегрувати американські ракети ATACMS під крила винищувача F-16 здається реальною, а "нагородою стане можливість ураження цілей на дальностях, які значно перевищують 300 кілометрів".

Такою думкою поділилися аналітики Defense Express. Експерти зазначили, що ATACMS цілком могла мати назву JTACMS, тобто Joint Tactical Missile System, оскільки спершу планувалося створення універсальної ракети, яку використовуватимуть не лише наземні, а й повітряні сили.

"…у 1984 році Повітряні сили США вийшли з проекту, а через два роки Ling-Temco-Vought (зник у 2001 році) виграв конкурс зі своєю версією MGM-140. Тобто на стадії проекту ATACMS планувався для повітряного пуску. Щобільше, його носієм також мав бути й F-16 у кількості двох одиниць. Але все що залишилось від цього проекту - пластикова модель у вкрай поганому стані", - йдеться у матеріалі.

Аналітики підкреслили, що складність інтеграції цієї американської ракети полягає не лише у тому, як її підвісити під крила F-16. "…також необхідно внести зміни в алгоритми навігації ракети, яка буде стартувати вже не з параметрами нульової висоти та швидкості. А також навчити літак взаємодіяти з цим озброєнням… JTACMS демонструє, що з високою долею вірогідності всі обрахунки та методи були вже опрацьовані у 80-х роках", - зазначається у статті.

Цікаві новини України про озброєння - сьогодні це варто знати

Наприкінці квітня газета The New York Times писала, що влада США таємно надіслали українській державі більше, аніж 100 далекобійних ракет ATACMS. Пізніше очільник Міноборони Штатів Ллойд Остін заявив, що таке озброєння не є "магічним засобом" для здійснення ефективної далекобійної кампанії.

Україна також очікує на те, що західні партнери нададуть їй обіцяні літаки F-16. На початку червня очільник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко спрогнозував, що такі перші винищувачі можуть з'явитися в нашому небі найближчими тижнями.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 43

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 43

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст