0
0
245
Якщо справді задатися ціллю, то завдання інтегрувати американські ракети ATACMS під крила винищувача F-16 здається реальною, а "нагородою стане можливість ураження цілей на дальностях, які значно перевищують 300 кілометрів".
Такою думкою поділилися аналітики Defense Express. Експерти зазначили, що ATACMS цілком могла мати назву JTACMS, тобто Joint Tactical Missile System, оскільки спершу планувалося створення універсальної ракети, яку використовуватимуть не лише наземні, а й повітряні сили.
"…у 1984 році Повітряні сили США вийшли з проекту, а через два роки Ling-Temco-Vought (зник у 2001 році) виграв конкурс зі своєю версією MGM-140. Тобто на стадії проекту ATACMS планувався для повітряного пуску. Щобільше, його носієм також мав бути й F-16 у кількості двох одиниць. Але все що залишилось від цього проекту - пластикова модель у вкрай поганому стані", - йдеться у матеріалі.
Аналітики підкреслили, що складність інтеграції цієї американської ракети полягає не лише у тому, як її підвісити під крила F-16. "…також необхідно внести зміни в алгоритми навігації ракети, яка буде стартувати вже не з параметрами нульової висоти та швидкості. А також навчити літак взаємодіяти з цим озброєнням… JTACMS демонструє, що з високою долею вірогідності всі обрахунки та методи були вже опрацьовані у 80-х роках", - зазначається у статті.
Цікаві новини України про озброєння - сьогодні це варто знатиНаприкінці квітня газета The New York Times писала, що влада США таємно надіслали українській державі більше, аніж 100 далекобійних ракет ATACMS. Пізніше очільник Міноборони Штатів Ллойд Остін заявив, що таке озброєння не є "магічним засобом" для здійснення ефективної далекобійної кампанії.
Україна також очікує на те, що західні партнери нададуть їй обіцяні літаки F-16. На початку червня очільник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко спрогнозував, що такі перші винищувачі можуть з'явитися в нашому небі найближчими тижнями.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
344
Коментарі:
0
Переглядів:
458
Коментарі:
0
Переглядів:
508
Коментарі:
0
Переглядів:
369
Коментарі:
0
Переглядів:
258
Коментарі:
1
Переглядів:
479
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.