Головна Блог ... Новини Чи може бути скасований арешт на майно боржника, що перебуває в процедурі банкрутства, накладеного в межах кримінального провадження Чи може бути скасований арешт на майно боржника, щ...

Чи може бути скасований арешт на майно боржника, що перебуває в процедурі банкрутства, накладеного в межах кримінального провадження

Відключити рекламу
 - fe6593ac834008f2db7a7ba867dad3c2.png

Північно-західний апеляційний господарський суд прийшов до висновку, що наявність накладеного арешту на майно боржника, що було здійснено у межах кримінального провадження, виключає можливість скасування такого арешту господарським судом, в провадженні якого перебуває справа про банкрутство.

Детальніше з текстом постанови Північно-західного апеляційного господарського суду від 27.10.2021 у справі № 8/32 можна ознайомитись у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Верховний Суд визнав вірними висновки Північно-західного апеляційного господарського суду (викладені в постанові суду від 27.10.2021 у справі № 8/32) щодо скасування арешту на майно боржника, накладеного в межах кримінального провадження.

У висновках (викладені в постанові суду від 13.01.2022 у справі №8/32) зазначено, що накладення арешту на майно боржника у кримінальному провадженні унеможливлює скасування такого арешту судом, в провадженні якого перебуває справа про банкрутство.

З текстом постанови ВС від 13.01.2022 у справі № 8/32 можна ознайомитись за посиланням.

Додатково повідомляємо, що Верховним Судом опубліковано Огляд правових позицій Верховного Суду щодо застосування положень Кодексу України з процедур банкрутства за січень – лютий 2022 року.

Джерело: Північно-західний апеляційний господарський суд

Згадайте новину: У разі внесення вкладу до статутного капіталу співвласники не мають переважного права на придбання частки – КЦС ВС

 • 1018

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1018

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст