Відгуки

Про себе

Спеціаліст в галузі адміністративного, податкового, трудового, господарського права із досвідом роботи більше 8 років.

Надаю юридичну допомогу у написанні:

- позовних заяв, апеляційних скарги, касаційних скарг (будь якого характеру адміністративної юрисдикції);

- підготовка супроводжуючих документів до позовної заяви, апеляційної, касаційної скарги та вчинення інших процесуальних дій пов'язаних із проходження справи у суді.

- заяв про ознайомлення із справою, наданні копії рішення суду, виконавчого листа, інших процесуальних заяв, клопотань, звернень, інформаційних запитів передбачених Кодексом адміністративного судочинства України.

- процесуальних заяв пов'язаних із провадженням справ в суді передбачених Кодексом адміністративного судочинства України.

Надаю консультації з питань адміністративного судочинства.

Мотивація та доводи позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг узгоджується із позицією Вищого адміністративного суду України та Верховного Суду України, що в 89 % є передумовою позитивного рішення.

Всі юридичні послуги надаються в галузі адміністративного права щодо захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень, шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ.

фото

Свідоцтва та нагороди.