Відгуки

Про себе

ТОВ "Юстіграм" надає необхідну кваліфіковану юридичну допомогу при підготовці до участі в судовому процесі, в складанні документів. Можемо надати повний супровід при розгляді цивільних, господарських, адміністративних спорів у судах.

Працюємо дистанційно по всій Україні, особистий прийом у м. Харкові, проводимо онлайн-консультації, здійснюємо представництво у судових засіданнях через відеоконференції, надаємо абонентське юридичне обслуговування у сфері бізнесу.

Правова інформація, надана у відповідях, як юридичні рекомендації, не є юридичною консультацією.

Для отримання повноцінної юридичної консультації / допомоги необхідно особисто звернутися до фахівця і представити йому всі наявні документи по Вашій справі для правового аналізу документів і повідомити всі обставини конкретної ситуації.

Пам'ятайте, що не всі проблеми можна вирішити за допомогою юридичної рекомендації або поради. Також, як не можна провести операцію, прочитавши її докладний опис. Кожен повинен займатися своєю справою. Рішення своїх проблем довірте професіоналам.

До юриста, як і до лікаря, звертатися треба вчасно, і не займатися юридичною самодіяльністю. Своєчасне звернення до юриста - вже 50% від Вашого успіху.

Остерігайтеся слідувати порадам, в яких Вам напряму пропонують свої послуги по швидкому і гарантованому вирішенню Вашої проблеми!

Будь-яка проблема вирішується тільки старанною, копіткою працею, знаннями і досвідом професіонала!

Вартість юридичних послуг завжди визначається індивідуально по кожній справі / ситуації / проблемі для кожного клієнта і залежить від обсягу та складності роботи, яку потрібно виконати, кількості часу, необхідного для її виконання.

Консультація від 500 грн.

Позовна заява від 1500 грн.

Заяви, клопотання, претензії, запити від 1000 грн.

Представництво інтересів в суді від 2000 грн.

Звернутись для отримання юридичної консультації Ви можете за контактними даними +380952114823 (Viber, Telegram, WhatsApp) або на пошту uristka965@gmail.com

фото

Свідоцтва та нагороди.

2