Відгуки (3)

Наталья
5.00
З метою зняття арешту на квартиру звернулася до Цимбалюк Сергія Валеріановича з проханням скласти позовну заяву необхідну мені для звернення до суду. За декілька годин Цимбалюк Сергій Валеріанович полконсультував мене з посиланням на його успішну судову практику підтверджену відповідними судовими рішеннями. Потім він на моє замовлення швидко і грамотно склав позовну заяву. Дякую йому і рекомендую іншим.
Елена
5.00
Дякую за детально надану інформацію.
Оксана
5.00
Дякую отримала повну ,своэчасну і конкретну послугу! Цілком задоволена Цимбалю С.В. і рекомендую іншим для співпраці!
Про себе

Маю 18 річний досвід успішної судової та правозастосовчої практики ( цивільні ( трудові спори, майнові, захист справ споживачів, ДТП, земельне право, страхові спори), адміністративні( в т. ч. спори з податковою службою), господарські (договірні, банкрутство), кримінальні справи та юридичного супроводу роботи підприємств різних сфер господарської діяльності. ( транспорт, нерухомість. ЖКГ, логістика, роздрібна торгівля, сільське господарство, та інші)) . Маю досвід юридичного супроводу тендерної процедури.

ПРИЙМАВ УЧАСТЬ У ВІДКРИТОМУ КОНКУРСІ НА ПОСАДУ КЕРІВНИКА МІСЦЕВОЇ ПРОКУРАТУРИ. Пройшов всі етапи конкурсу. Дійшов до фіналу!

Дві вищі освіти, в тому числі юридичний факультет національного державного університету ім. Т.Г. Шевченко).

фото

Свідоцтва та нагороди.

2