Відгуки

Публікації (26):

Ещё
РЕАЛІЗАЦІЯ КІНЦЕВОМУ СПОЖИВАЧУ або ЯК НЕ ПОПАСТИ ПІД НЕРЕАЛЬНІСТЬ ОПЕРАЦІЇ? РЕАЛІЗАЦІЯ КІНЦЕВОМУ СПОЖИВАЧУ або ЯК НЕ ПОПАСТИ ПІД НЕРЕАЛЬНІСТЬ ОПЕРАЦІЇ? Інвентаризація VS Податкова перевірка: коротко про головне Інвентаризація VS Податкова перевірка: коротко про головне "ЦІНА" vs "ВАРТІСТЬ": співвідношення та порядок використання термінів у договорі "ЦІНА" vs "ВАРТІСТЬ": співвідношення та порядок використання термінів у договорі ТОП-3 ТИПОВИХ СПОСОБИ ДОНАРАХУВАННЯ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ ПІД ЧАС ПЕРЕВІРКИ: ЯК ПРОТИСТОЯТИ? ТОП-3 ТИПОВИХ СПОСОБИ ДОНАРАХУВАННЯ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ ПІД ЧАС ПЕРЕВІРКИ: ЯК ПРОТИСТОЯТИ? АЛГОРИТМ ДІЙ ПЛАТНИКА ЗА РЕЗУЛЬТАТОМ ПРОХОДЖЕННЯ ПОДАТКОВОЇ ПЕРЕВІРКИ АЛГОРИТМ ДІЙ ПЛАТНИКА ЗА РЕЗУЛЬТАТОМ ПРОХОДЖЕННЯ ПОДАТКОВОЇ ПЕРЕВІРКИ ФАКСИМІЛЕ: використовуємо правильно ФАКСИМІЛЕ: використовуємо правильно ТТН і ВЕРХОВНИЙ СУД: у спорі із податковою посталено крапку ТТН і ВЕРХОВНИЙ СУД: у спорі із податковою посталено крапку ЗУСТРІЧНА ЗВІРКА: алгоритм дій платника у разі отримання запиту ЗУСТРІЧНА ЗВІРКА: алгоритм дій платника у разі отримання запиту Порядок списання ПММ на підприємстві у розрізі судової практики Порядок списання ПММ на підприємстві у розрізі судової практики Вимога про надання копій документів під час податкової перевірки: відповідальність та наслідки. Вимога про надання копій документів під час податкової перевірки: відповідальність та наслідки. Печатки скасовано: теорія та практика Печатки скасовано: теорія та практика Що необхідно знати про штрафи у податковому законодавстві Що необхідно знати про штрафи у податковому законодавстві Одностороннє розірвання договору VS розірвання договору в односторонньому порядку Одностороннє розірвання договору VS розірвання договору в односторонньому порядку Камеральні перевірки: типові помилки фіскальних органів під час проведення Камеральні перевірки: типові помилки фіскальних органів під час проведення Підстави недопуску до перевірки: теорія та практика Підстави недопуску до перевірки: теорія та практика Обізнаний – означає озброєний, або як не потрапити до плану-графіку планових перевірок фіскального органу Обізнаний – означає озброєний, або як не потрапити до плану-графіку планових перевірок фіскального органу Отримали запит від фіскального органу: як реагувати? Отримали запит від фіскального органу: як реагувати?
Ещё
Про себе

Юридична компанія ASKOLD надає повний спектр юридичних послуг з обслуговування бізнесу, захисту та представництва інтересів в судах усіх рівнів та юрисдикцій України, а також в органах державного управління.

ASKOLD надаються послуги у наступних практиках:

- КОРПОРАТИВНА практика (реєстрація, реорганізація і ліквідація юридичних осіб, розробка моделей корпоративного управління, супровід процедури банкрутства, корпоративні спори, захист від недружнього поглинання (рейдерства);

- ГОСПОДАРСЬКА практика (комплексне юридичне обслуговування, договірне право, супровід угод, ЗЕД операції, господарські спори);

- ПОДАТКОВА практика (консультування, податкове планування, супровід перевірок, податкові спори,бухгалтерські послуги);

- МИТНЕ право (спори з митницею, зміна коду УКТ ЗЕД, митна вартість,супровід перевірок пост-аудиту);

- ТРУДОВЕ право (отримання дозволу на працевлаштування для іноземців, колективний договір, реєстрація профорганізацій, трудові спори);

- МІГРАЦІЙНЕ право (дозвільні документи для іноземців, посвідка на проживання, продовження терміну перебування, інформаційні довідки);

- ЗЕМЕЛЬНЕ право (супровід угод, земельні спори);

- СУДОВА практика (досудове врегулювання спорів, судове представництво, супровід виконавчого провадження, спори з держорганами).

Високий рівень обслуговування клієнтів забезпечується дотриманням основних принципів:

Конфіденційність: ми гарантуємо повну конфіденційність. Інформація, яку ми отримуємо від наших довірителів не виходить за стіни нашого офісу.

Чесність: ми не даємо помилкових прогнозів по вашій ситуації. Ми чесно аналізуємо ваша справа і говоримо про перспективи як вони є.

Ефективність: наша мета – знайти рішення, що дозволить отримати результат максимально відповідний вашим очікуванням.

Відповідальність: ми не підводимо своїх довірителів і тримаємо своє слово. Якщо ми пообіцяли виконати що-небудь, то це обов’язково буде зроблено.

Компанія ASKOLD – це надійний партнер Вашого бізнесу сьогодні і гарант його безпеки завтра!

фото

Свідоцтва та нагороди.

1