Відгуки (1)

Александра
2.60
Благодарю! Консультация была очень подробной, что помогло принять правильное решение.
Про себе

Починаючи з 1994 році все моє життя фактично було пов’язано з юриспруденцією, зокрема:

Освіта.

1994-1999 рр. – навчання в Харківському університеті внутрішніх справ на факультеті «Економічної безпеки» з одночасним здобуттям вищої освіти за спеціальністю «Фінанси та кредит» та освіти за рівнем бакалавр за спеціальністю «Право».

Додаткова освіта за заочною формою навчання.

1999-2000 р. – навчання в Харківському університеті внутрішніх справ та здобуття фахової вищої освіти рівня спеціаліст за напрямком «Правознавство».

2013-2014 рік – навчання в Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого із здобуттям повної вищої освіти за спеціальністю «Правознавство» та здобуття кваліфікації юриста.

Досвід практичної роботи:

1999-2013 рр. – робота в оперативних підрозділах податкової міліції, де пройшов трудовий шлях з посади оперативного співробітника в районному відділі податкової міліції до заступника начальника податкової міліції однієї з найбільших областей країни;

2013-2014 рр. – робота в слідчих підрозділах податкової міліції;

2014-2017 рр. керівник юридичного відділу та відділу економічної безпеки в комерційній структурі. В цей же час я склав адвокатський кваліфікаційний іспит та пройшов передбачене чинним законодавством обовїязкове стажування;

з 2017 року по теперішній час здійснюю самостійну індивідуальну адвокатську діяльність.

Спеціалізація адвокатської діяльності та обґрунтування цього вибору.

Основною спеціалізацію адвокатської діяльності визначив кримінальне право і кримінальний процес.

Таке рішення ґрунтується на життєвому і професійному досвіді, детальному розумінні методів роботи оперативних працівників та слідчих, їх образу мислення, тактиці поведінки в певних ситуаціях та справах, знання «правил функціонування» правоохоронної системи. Вказане дозволяє з великою долею вірогідності прогнозувати послідовність їх кроків та перелік запланованих оперативних або слідчих дій стосовно Клієнта, визначити реальний час їх проведення, а відповідно, визначити контрзаходи, належним чином підготуватись самому та підготувати Клієнта, мінімізувати негативні наслідки таких заходів для Клієнта.

Додаткові напрямки адвокатської діяльності.

Водночас, я не обмежуюсь лише вищевказаним напрямком діяльності і постійно підвищую професійний рівень. З задоволенням займаюсь трудовими спорами, спорами з митницею та податковим аудитом, оскаржуючи їх рішення, дії та бездіяльність в порядку адміністративного судочинства; рідше займаюсь господарськими справами.

Також, враховуючи останні зміни в законодавстві України, допомагаю у відстоюванні позиції Клієнта в апеляційних судах.

фото

Свідоцтва та нагороди.

IMG_6907.JPG
IMG_6892.JPG
IMG_6893.JPG
IMG_6894.JPG
IMG_6895.JPG
IMG_6902.JPG
IMG_6903.JPG
IMG_6904.JPG
IMG_6905.JPG
IMG_6906.JPG
2