Відгуки

Публікації (4):

Про себе

Кваліфікована юридична допомога у кримінальному провадженні.

Включає, зокрема:

1. Консультації для потерпілого, свідка, підозрюваного та інших учасників кримінального провадження.

2. Підготовка обгрунтованих та чітких по суті заяв та клопотань з питань досудового розслідування та судового розгляду, зокрема: - про вчинення злочину та внесення відомостей в ЄРДР; - про визнання потерпілим; - про проведення слідчих (розшукових) та інших процесуальних дій; - про вжиття заходів забезпечення кримінального провадження, в тому числі обрання запобіжних заходів; - про ознайомлення з матерілами досудового розслідування; - про долучення доказів; - про визнання доказів неналежними та/чи недопустимими; - про вжиття заходів безпеки; - про відвід слідчого, прокурора і т.д.

3. Правильне та дієве оскарження рішень, дій та бездіяльності слідчого, прокурора та/чи слідчого судді під час досудового розслідування, підготовка відповідних скарг, зокрема на: - невнесення відомостей до ЄРДР на підставі поданої заяви (повідомлення); - відмову у визнанні потерпілим; - відмову у проведенні слідчих (розшукових) та інших процесуальних дій; - відмову у долученні доказів; - відмову у наданні доступу до матеріалів кримінального провадження; - відмову у поверненні тимчасово вилученого майна, яке не було арештовано протягом доби; - відмову у застосуванні заходів безпеки; - зупинення кримінального провадження; - закриття кримінального провадження; - невручення процесуальних документів; - застосування та скасування заходів забезпечення кримінального провадження (наприклад, арешту майна); - обрання, зміну чи скасування запобіжних заходів і т.д.

4. Результативне оскарження вироків та ухвал судів першої та апеляційної інстанцій, підготовка відповідних скарг.

Підготовка скарг на дії та бездіяльність державного виконавця у виконавчому провадження, зокрема на: - ненакладення арешту на майно боржника, у т.ч. грошові кошти; - нездійснення виклику боржника; - нездійснення виїзду за місцем проживання боржника; - неініціювання заборони виїзду боржника за кордон перед судом; - відмова у відкритті виконавчого провадження; - зупинення виконавчого провадження - закриття виконавчого провадження і т.д.

фото

Свідоцтва та нагороди.

2