Безкоштовна юридична консультація


Відео-консультація з юристом (09:30-17:30, пн-пт) без завантаження додатків! Одразу з браузера (*дозвольте браузеру доступ до мікрофону та камери)
NEW
Без Email - швидка реєстрація / авторизація!
Ваше iм`я
Ваш e-mail (обовязкове поле)
Ваше питання (обовязкове поле)
Як користуватися сервiсом
Може для вашого питання вже є рішення? Перевірте в базі готових консультацій

Пароль від Вашого особистого кабінету відправлений Вам на вказаний емайл. Використовуйте його при наступній авторизації на Протоколі. І пам'ятайте: Ви завжди можете поміняти пароль

Юридична консультація безкоштовно і онлайн від Протоколу

Люди, які рідко звертаються до юристів (або не зверталися до них ніколи), мало підковані в питаннях права. І коли настає необхідність замовити юридичні послуги, з'являються питання. Що конкретно замовляти? До кого звертатися? В якій області права потрібен фахівець? Це значно ускладнює вибір. Розуміючи цю проблему, сервіс «Протокол» пропонує таку послугу, як безкоштовна юридична консультація на сайті. Без обманів і застережень. Реально безкоштовно і по справі.

Безкоштовна консультація від 3,5 тисячі юристів

У чому підступ? Ні в чому. Це ще один зручний спосіб допомоги клієнтам. Звичайно, мова йде не про повну безоплатну правову допомогу. Консультація юриста допоможе знайти відповіді на всі проблемні питання і розібратися, які саме послуги вам потрібні. Замовте безкоштовні консультації юристів в Києві і Україні, зрозумійте, що вам потрібно і після цього можете звертатися до конкретного юриста за певними платними послугами.

Як працює послуга? Припустимо, ви замовляли послуги з виготовлення меблів, майстер взяв передоплату і вже кілька місяців не надає готового продукту, посилаючись на якісь «важливі» причини. Як домогтися від нього повернення грошей? Зайдіть в категорію Безкоштовна консультація юриста на сервісі «Протокол», в спеціальній формі коротко опишіть суть проблеми, вкажіть ваше ім'я, номер телефону і діючу електронну адресу.

Пройде кілька хвилин, і ви станете отримувати на пошту повідомлення про відповіді. Це наші зареєстровані досвідчені юристи дадуть вам загальні рекомендації про алгоритм подальших дій. Наприклад, підкажуть, що потрібно звертатися в суд.

Вас зацікавила конкретна відповідь і потрібно більше інформації? Напишіть конкретному юристу приватне повідомлення. Можна навіть прикласти до листування документи. Не бійтеся: всі дані зашифровані, а ваше спілкування конфіденційне. По завершенню консультації не забудьте оцінити фахівця. Тепер у вас буде чітке розуміння ситуації, і ви зможете знайти потрібну правову допомогу.

Що таке сервіс «Протокол»?

Уявіть, що ви задаєте своє питання одночасно 3500 досвідчених юристів і адвокатів. Саме стільки професіоналів юр. сфери зареєстровано на сайті. Мало того - щоб отримати право на реєстрацію, вони пройшли відбір, і якість їх роботи контролюється. Безкоштовні консультації юристів - можливість для них набрати бали рейтингу, привернути увагу до своїх послуг, отримати статус авторитетних експертів.

«Протокол» - це не просто агрегатор правових послуг. Це соціальна мережа, яка об'єднує досвідчених фахівців у сфері права. Вона створена для того, щоб юридична допомога населенню та бізнесу стала ще більш доступною клієнтам, які користуються ресурсом. Безкоштовна консультація з юристом - лише одна з послуг. На сайті можна замовити послуги юриста або адвоката, почитати, як були вирішені аналогічні ситуації, дізнатися актуальні новини галузі.

А ось на інших сайтах теж є безкоштовна юридична консультація ...

Ринкова конкуренція диктує свої умови: якщо певна юридична компанія (або приватний фахівець) дозволили собі консультувати клієнтів безкоштовно і онлайн, іншим теж доводиться діяти в цьому напрямку. Причому, в деяких випадках мова йде про реальну юридичну допомогу, а в деяких - про «голий» маркетинг ...

Давайте визначимося раз і назавжди: професійна консультація юриста безкоштовно в Києві можлива тільки у вигляді напрямку вирішення певної проблеми. Тобто, досвідчений зайнятий професіонал не буде задарма розписувати повний алгоритм захисту, але підкаже, які дії зробити на перших етапах, які документи підготувати, до кого звернутися. Це вже немало: така консультація нівелює початкову розгубленість і дозволяє людині діяти правильно і впевнено.

В інших випадках безкоштовне консультування - це:

  • спроба перевірити і «прокачати» свої знання для вчорашнього студента. Це похвально, але цінність консультацій може бути невисокою;
  • напрацювання клієнтської бази: «я вам даю поради, ви у мене замовляєте послуги»;
  • PR (згадують всілякі «безкоштовні консультації» в приймальнях депутатів перед виборами).

Висновок простий: щоб отримати потрібну інформацію без оплати, але не сумніватися в її достовірності, по-перше звертайтеся на перевірені спеціалізовані майданчики, а по-друге - не вимагайте багато від фахівця. Ви ж не погодитеся виконувати складну роботу безкоштовно?

Оцініть 5 переваг ...

Юридична консультація безкоштовно на сервісі «Протокол» - це:

  1. Зручний формат: ви заповнюєте невелику форму і отримуєте відповіді від багатьох зацікавлених юристів.
  2. Можливість отримати консультацію за кілька хвилин - буквально відразу після звернення.
  3. У базі проекту більше 3500 зареєстрованих юристів. І багато з них регулярно консультують клієнтів.
  4. Безкоштовна консультація юриста може бути продовжена з вподобаним фахівцем, і дані листування з ним збережуться в ваш обліковий запис.
  5. Коли всі крапки над «і» розставлені, відразу можна замовити юридичні послуги - чітко розуміючи, що вам потрібно і чого ви можете добитися.

Безкоштовне і якісне правове консультування - це можливо

Для зареєстрованих у нас фахівців безкоштовна юридична консультація в Києві - це можливість привернути до себе увагу і напрацювати додатковий рейтинг. Розуміючи, що за кожною відповіддю стоїть їхнє добре ім'я, вони - якщо вже вирішили консультувати - не створюють «відписки», а дають дійсно корисні об'єктивні відповіді.

Таким чином всім зацікавленим людям доступний якийсь тендер на правове консультування. Замість того, щоб втрачати час в пошуках відповідей на форумах, зайдіть на сервіс «Протокол». Тут доступна безкоштовна юридична консультація, і вона дозволить вам розібратися в проблемній ситуації. Ми надаємо юридичні послуги майбутнього - вже зараз.

0