Головна Юридичний світ ... Події BEPS в Україні: що зміниться в роботі з нерезидентами в 2021 році? Огляд законодавчих нововведень, прийнятих в 2021 році: українське законодавство про КІК? Актуальні тенденції міжнародного бізнесу 2021: КІК, AEOI, KYC і CRS, OECD, AEOI, FATCA. BEPS в Україні: що зміниться в роботі з нерезидент...

BEPS в Україні: що зміниться в роботі з нерезидентами в 2021 році? Огляд законодавчих нововведень, прийнятих в 2021 році: українське законодавство про КІК? Актуальні тенденції міжнародного бізнесу 2021: КІК, AEOI, KYC і CRS, OECD, AEOI, FATCA.

07.04.2021
Переглядів : 1520
 - 0_87288900_1617632646_606b1d86d5205.jpg
Дата події
2021-04-28
Час проведення: 11:00-18:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
2450грн
Локація : Киев, ул. Михайловская 1/3, Отель
Показати на мапі

Загальне декларування та податкова амністія, КІК, CRS, CbCR, AML, AEOI, MLI та інші сучасні ініціативи. КІК як головна тенденція в 2021 році, Податкове резиденство для фізичних та юридичних осіб, Перспектива подвійного оподаткування та визнання компанії «Постійним представництвом» (466 ХІ, 1117-ХІ), Валютний контроль, Фінансовий моніторинг, Оптимізація податків, Обмін податковою інформацією, Карта реєстрації іноземних підприємств в світі, AEOI або обмін податково-значущою інформацією, Проблематика відкриття рахунків в іноземних банках, Де відкрити рахунки для офшорів? Робота в платіжних системах, Реструктуризація активів, Помилки резидентів, і судова практика в Україні.

BEPS в Україні: що зміниться в роботі з нерезидентами в 2021 році? Огляд законодавчих нововведень, прийнятих в 2021 році: українське законодавство про КІК? Актуальні тенденції міжнародного бізнесу 2021: КІК, AEOI, KYC і CRS, OECD, AEOI, FATCA.

Дата: 28 Квітня 2021 року з 11:00 до 18:00
Участь в онлайн-трансляції (ZOOM) з можливістю задавати питання в чаті.
Реєстрація та оплата: +38 (098) 696-61-05
Олександр Шевченко, координатор заходу.

Доповідачі семінару:
ПИЛИПЮК Іванна — Керуючий партнер International Consulting Group (ICG). Іванна співпрацює з ліцензованими реєстраторами компаній по всьому світу. Багаторічна співпраця з іноземними банками, включаючи відділи compliance банків Європи та Азії. Пройшла спеціальне навчання і отримала підготовку з проведення процедури ідентифікації клієнтів KYC.

ІВАСЮТИН Юлія — Адвокат, Провідний Експерт International Consulting Group (ICG). Юлія консультує з питань відкриття рахунків в іноземних банках, вміжнародного податкового планування, готує аналітику змін податкового законодавства України.

ДЕМЕНКОВ Артем — Юрист, Консультант International Consulting Group (ICG). Артем консультує на теми податкового планування, захисту бізнесу, рішень щодо використання інтелектуальної власності та іноземних інвестицій, захист активів за допомогою зарубіжних трастів і фондів, отримання ВНЖ і другого громадянства в країнах Європи, змін податкового законодавства України та закордонних країн.

Програма семінару:

Блок №1. Деофшоризація: світові тенденції в бізнесі, їх вплив на роботу українських підприємців, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність: глобалізація / анти глобалізація, BEPS, CRS, CbC reporting, AML, AEOI, MLI і інші сучасні ініціативи. Нові тенденції в міжнародному бізнес-праві в 2021 році.

Блок №2. КІК як головна тенденція роботи з нерезидентами в 2021 році для українських підприємців. Огляд змін.

Блок №3. Переваги та недоліки компаній-нерезидентів. Кому потрібні компанії за кордоном, і як з ними працювати за новими правилами?
Блок №4. Хто кому резидент? Важливість питання податкового резидентства для фізичних і юридичних осіб. Перспектива подвійного оподаткування та визнання компанії «постійним представництвом» (згідно зі змінами, прописаним в законі 466-ХІ)?

Блок №5. Валютний контроль. Чи залишилися обмеження по роботі з валютою для українських компаній? Фінансовий моніторинг.

Блок №6. Законодавчі ініціативи про загальне декларування та податкової амністії. Обмін податкової інформації з іншими країнами.

Блок №7. Карта реєстрації іноземних підприємств в світі – від Великобританії до Сінгапуру. Характеристика найпривабливіших юрисдикцій для торгівлі і володіння активами.

Блок №8. Скасування банківської таємниці в світі – AEOI або обмін податково-значущою інформацією. Все таємне стає явним? Податкові наслідки обміну в рамках закону про контрольовані іноземні компанії (КІК).

Блок №9. Проблематика відкриття рахунків в іноземних банках – чому там не раді нерезидентам? Де відкрити рахунки офшорів? Робота в платіжних системах.

Блок №10. Реструктуризація активів: що робити зі старими компаніями в нових умовах BEPS? Як виконувати старі зобов’язання. Помилки резидентів, і судова практика в Україні.

Повна програма заходу на сайті: https://marmaer.ua/k_course/deofshorizatsiya

Реєстрація та оплата:
Моб: +38 (098) 696-61-05
Олександр Шевченко, координатор заходу.

Вартість участі:
Участь в Онлайн-трансляції (ZOOM) з можливістю ставити питання в чаті: 2450 грн.
Тривалість:
з 11:00 до 18:00
У вартість включено: чат з доповідачами, відповіді на питання, матеріали і презентації, доступ до відеозапису 5 днів, консультації, сертифікат.
Знижки: 2 учасники -5 %, 3 і більше учасників - 10%.

1520
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст