0
0
244
Деякі республіканці, можливо, не розуміють, як війна в Україні зачіпає інтереси далеко за межами кордонів цієї країни. Але Володимир Путін і Сі Цзіньпін, безумовно, так роблять, пише The Wall Street Journal.
У вівторок закінчився термін повноважень комісії ООН зі спостереження за санкціями Північної Кореї. Це сталося тому, що в березні Росія наклала вето на резолюцію Ради Безпеки про продовження її мандата. Росія була єдиною країною в Раді Безпеки, що складається з 15 членів, яка виступила проти продовження, хоча Китай демонстративно утримався.
Комісія була створена в 2009 році для забезпечення контролю і дотримання санкцій, введених проти Пхеньяна через його ядерну програму. У спільній заяві після російського вето США, Франція, Велика Британія, Японія і Південна Корея звинуватили Росію у вбивстві комісії, оскільки Путін побоюється, що вона може повідомити про "власні порушення Москвою резолюцій Ради Безпеки".
Цього тижня світ отримав нове нагадування: спостерігач ООН за санкціями заявив, що ракета, доставлена з українського міста Харкова, була північнокорейською балістичною ракетою "Хвасон-11". Це крім 10 000 контейнерів із військовими боєприпасами, які режим Кім Чен Ина доставив на підтримку військових зусиль Росії. Є побоювання, що Москва може також допомогти Пхеньяну отримати доступ до міжнародної банківської системи - ще один спосіб обійти міжнародні санкції.
"Хоча санкції зберігаються, із закриттям комісії стає складніше відстежувати і забезпечувати дотримання порушень. Найрішучіші вороги Америки - Росія, Китай, Північна Корея та Іран - працюють разом, бо знають, що поразка України допоможе зміцнити їхні позиції в боротьбі із Заходом. Виплата Путіна Кім Чени Ину є першою з багатьох, які ще попереду", - зазначає автор.
Співпраця РФ і КНДР - деталіСполучені Штати Америки на початку року заявили, що армія РФ двічі била по Україні новими балістичними ракетами з Північної Кореї - 30 грудня і 2 січня.
Російські загарбницькі війська 2 січня вдарили по Харкову північнокорейською балістичною ракетою Hwasong-11, впевнені спостерігачі Організації Об'єднаних Націй.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
193
Коментарі:
0
Переглядів:
203
Коментарі:
0
Переглядів:
219
Коментарі:
0
Переглядів:
241
Коментарі:
0
Переглядів:
586
Коментарі:
0
Переглядів:
986
Коментарі:
1
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.