Головна Блог ... Новини Баффет дав просту пораду, яка допоможе в усіх сферах життя: вчені з ним згодні Баффет дав просту пораду, яка допоможе в усіх сфер...

Баффет дав просту пораду, яка допоможе в усіх сферах життя: вчені з ним згодні

  • 0

  • 0

  • 75

Відключити рекламу

Мільярдер Воррен Баффет поділився універсальною порадою, яка може бути застосована практично до будь-якої людини і може допомогти вам практично в будь-якій сфері життя, від постановки цілей до психічного здоров'я і підтримки здорових, тривалих стосунків.

Як пише Inc.com, коли Баффета попросили дати пораду щодо подолання невдач, він відповів: "Я б зосередився на тому, що було хорошого у вашому житті, а не на тому поганому, що відбувається, тому що погане трапляється. Життя часто може бути прекрасним, навіть якщо трапляються невдачі".

Нейробіологія про упередженість вашого мозку до негативу

Як стверджує нейробіологія, наш мозок насправді налаштований на непропорційне зосередження на негативі. Як пояснюють учені, людський мозок еволюціонував, щоб люди не стали здобиччю хижаків. У ті часи зосередження на шурхоті в кущах було набагато важливішим, ніж збереження позитивного настрою чи великі мрії.

Ось чому наш мозок навчився реагувати і запам'ятовувати негативні і лякаючі стимули більше, ніж приємні і надихаючі.Дослідження показують, що негативні образи викликають сильнішу реакцію мозку, ніж позитивні.

"Простіше кажучи, погане сильніше за хороше. Ми сильніше реагуємо на речі, які можуть заподіяти нам біль або нашкодити, ніж на речі, які можуть принести нам користь", - нещодавно пояснила Washington Post нейробіолог Кетрін Норріс.

У результаті ви, найімовірніше, переживатимете через невелику образу весь день, але забудете комплімент упродовж кількох хвилин.

Занепокоєння негативними подіями і потенційними проблемами вберігає нас від неприємностей і допомагає нам вчитися на своїх помилках. При цьому експерти стверджують, що занадто велика увага до негативу може призвести до рівня тривожності, що впливає на життя, або потенційної депресії.

Як дотримуватися поради Баффета

По-перше, замість того, щоб дозволяти негативним думкам кружляти у вашому мозку, шукайте способи діяти у відповідь на свої тривоги.

Професор психології Каліфорнійського університету в Девісі Елісон Леджервуд стверджує, що один з основних способів подолати тривогу - "спрямувати негатив у якусь продуктивну дію".

По-друге, активно намагайтеся перемикати увагу на позитив. Списки або практики подяки - один із класичних способів зробити це.

Сімейні терапевти також рекомендують прагнути до п'яти позитивних взаємодій на кожну негативну, щоб подолати нашу вроджену упередженість до негативу.

Раніше Баффетт назвав найважливіше слово дійсно успішної людини.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 75

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 75

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати