Головна Блог ... Новини ​Апеляційний суд Києва розгляне законність рішень судді господарського суду м. Києва Мандриченка у справі "Горизонт Парку" ​Апеляційний суд Києва розгляне законність рішень ...

​Апеляційний суд Києва розгляне законність рішень судді господарського суду м. Києва Мандриченка у справі "Горизонт Парку"

эксклюзив
Відключити рекламу
 - tn1_0_21317500_1460487445_570d4515340f9.jpg

18 квітня 2016 Апеляційний суд Києва повторно розгляне справу про визнання прав власності на столичний бізнес-центр "Горизонт Парк" за кредитором. Справу розглядатимуть судді Олександр Лобань, Анатолій Майданевич і Андрій Федорчук.

Війна за скандальний бізнес-центр "Горизонт Парк" триває вже кілька років. Нагадаємо, що будівництво "Горизонт Парку" здійснювала відома девелоперська компанія ISA Prime Developments, одним із співзасновників якого є відомий бізнесмен Олександр Башенко. У 2006-2008 роках на будівництво бізнес-центру було залучено близько 200 млн. доларів кредитних коштів. Однак на завершальній стадії будівництва бізнесмен, який виступив поручителем в угоді, перестав обслуговувати кредити і передав об'єкт на компанію своїх партнерів "Проект - А", яка нібито також фінансувала будівництво.

Після тривалий судових процесів кредитор домігся визнання за собою право власності на "Горизонт Парк". Однак в наприкінці 2015 року компанія партнерів Олександра Башенко "Проект-А" зажадала перегляду в Господарському суді Києва рішення про право власності за кредитором на іпотечну будівлю, посилаючись на нібито нові обставини - мовляв, це інший об'єкт. І це незважаючи на те, що сторони надали кілька висновків експерта, які в черговий раз оцінили предмет іпотеки - вежі-близнюки "Горизонт Парку".

Згадайте новину: Ще більше спрощено порядок реєстрації нерухомості в Україні

Раніше, "Проект-А" вже подавав заяву про перегляд за нововиявленими обставинами, однак в задоволенні даних заяв суди відмовляли. Так, в кінці 2015 року, можливо розраховуючи на підтримку в судовому корпусі, "Проект-А" подав заяву з проханням визнати право власності на бізнес-центр за собою. Причому цього разу компанія вдалася до традиційного способу вибору потрібного судді - подала кілька ідентичних позовів. В результаті справа розглядалася двома суддями Господарського суду Києва - Сергієм Турчином і скандально відомим суддею "сім'ї Януковича" Олександром Мандриченком. Оскільки першим до розгляду справа надійшла Сергію Турчину, суддя отримав всі матеріали і документи. Олександру Мандриченку довелося розглядати заяву без будь-яких матеріалів, але це не завадило йому задовольнити вимоги "Проекту-А". Другий суддя Сергій Турчин відмовив компанії партнерів Башенка в задоволенні заяви і залишив право власності на бізнес-центр за кредитором.

Згадайте новину: "Необъяснимые" решения американских судов или премия Стеллы Либек

Пізніше Вищий господарський суд України оцінив процесуальні порушення, допущені суддями Господарського суду і повернув справу до суду апеляційної інстанції для винесення єдиного рішення.

Тим часом, не чекаючи рішення апеляційного суду, "Проект-А" звернувся до приватного нотаріуса Олега Щура (Обухівський округ) і зареєстрував майнові права на бізнес-центр за собою. Незважаючи на накладені арешти, приватний нотаріус не тільки зареєстрував об'єкт за новим власником, а й розбив його на кілька об'єктів. На сьогодні реєстрація скасована Міністерство юстиції.

Бізнес-центр "Горизонт Парк" - один з найбільш привабливий об'єктів комерційної нерухомості. За оцінка експертів, власника центру можуть отримувати до 1 млн. доларів доходу на місяць.

Джерело: Українські новини

 • 1368

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1368

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст