Головна Блог ... Новини Антикорупційний суд вирішив, що справа про злив помічницею судді інформації адвокату йому не підсудна Антикорупційний суд вирішив, що справа про злив по...

Антикорупційний суд вирішив, що справа про злив помічницею судді інформації адвокату йому не підсудна

Відключити рекламу
Антикорупційний суд вирішив, що справа про злив помічницею судді інформації адвокату йому не підсудна - tn1_0_98244800_1574935910_5ddf9d66efe49.jpg

Вищий антикорупційний суд звернувся до Апеляційної палати з поданням про направлення справи до іншого суду.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 25 листопада.

Йдеться про справу за обвинуваченням помічниці судді Солом’янського районного суду, яка начебто згодилась інформувати адвоката, зацікавленого у перебігу розслідування одного з кримінальних проваджень НАБУ, а саме повідомляти про надання судом дозволу на проведення слідчих та процесуальних дій, в тому числі обшуків та заходів забезпечення кримінального провадження, тимчасових доступів до документів.

На лаві підсудних опинились помічник судді і адвокат. Раніше вони начебто разом навчалися у Міжрегіональній академії управління персоналом і підтримували дружні відносини. Для доступу до автоматизованої системи документообігу суду використовувався логін і пароль іншого працівника Солом’янського районного суду м. Києва. Після отримання всіх копій електронних проектів ухвал адвоката затримали правоохоронці.

Згадайте новину: Підполковник поліції , який узяв 200 тис. за закриття справи, відбувся штрафом

У 2018 році справу слухав Шевченківський суд Києва. Як видно із моніторингу РГК НАБУ, було розпочато читання обвинувального акту. Але у жовтні провадження передали у Вищий антикорупційний суд, мотивуючи тим, що розслідування проводило НАБУ.

Втім, антикорупційний суд зазначає, що ч.2 ст. 361-2 (несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом) і ч.2 ст. 376-1 КК України (незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду) не належать до корупційних злочинів, перелік яких встановлений приміткою до ст. 45 КК України. Крім того, відсутні як розмір предмета злочину, так і розмір завданої ним шкоди, у зв’язку з чим відсутні обов’язкові умови предметної підсудності справи Вищому антикорупційному суду.

Згадайте новину: Суд пояснив, що держава не має платити за погані умови в СІЗО

Далі Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду має вирішити, до якого суду скерувати справу.

  • 2148

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 2148

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст