Головна Блог ... Новини АМКУ за встановлення конкуренції на ринку реалізації арештованого майна шляхом проведення електронних торгів АМКУ за встановлення конкуренції на ринку реалізац...

АМКУ за встановлення конкуренції на ринку реалізації арештованого майна шляхом проведення електронних торгів

Відключити рекламу
 - tn1_0_42552900_1479730681_5832e5f967ec2.jpg

Сьогодні, 18 листопада 2016 року на IІ Форумі з конкурсного права начальник відділу ринків адміністративних та загальних послуг Антимонопольного комітету Галина Верцімаха нагадала присутнім про завершення Комітетом дослідження ринку арештованого майна шляхом проведення електронних торгів та про схвалення Комітетом Звіту за результатами цього дослідження.

Під час панельної дискусії Галина Верцімаха нагадала учасникам заходу, що метою вказаного дослідження було визначення стану конкурентного середовища на ринку та підготовка пропозицій щодо здійснення заходів, спрямованих на захист економічної конкуренції в цій сфері.

Читайте статью: Реализация ипотеки на электронных торгах - современное состояние

Ознайомивши присутніх з особливостями та деталями дослідження, вона нагадала, що ключовим завданням запровадження нової системи реалізації арештованого майна, визначеним Кабінетом Міністрів України, було закріплення процедури електронних торгів та створення конкурентних і сприятливих умов для їх організації і проведення. Однак, Міністерство юстиції України на підзаконному рівні закріпило спеціальний статус ДП «СЕТАМ» внаслідок чого у державного підприємства тепер відсутні конкуренти на ринку. Проте потенційні конкуренти, які мають матеріально-технічну базу, кадри, технології та надають аналогічні послуги щодо реалізації майна, таки існують.

«За результатами Звіту Комітет надав пропозиції Кабінету Міністрів України та рекомендації Міністерству юстиції України спрямовані на забезпечення конкуренції на відповідному ринку. Нам також відомо, що на сьогодні Міністерством юстиції України створено робочу групу з метою опрацювання цих рекомендацій», - зазначила представник Антимонопольного комітету.

Вспомните новость: СЕТАМ начала реализацию имущества компаний-банкротов

«Досягнення мети, а саме, ефективне виконання судових рішень, функціонування ефективної системи реалізації арештованого майна та максимальне задоволення вимог кредиторів, з однієї сторони, та розвиток ринку реалізації арештованого майна шляхом проведення електронних торгів і створення кращих пропозицій для споживачів – покупців майна, з іншої, має досягатися завдяки злагодженій та продуктивній співпраці, спрямованій на створення умов для розвитку конкуренції на ринку», - резюмувала Галина Верцімаха.

Нагадаємо, що 20 вересня 2016 року на відкритому засіданні Антимонопольного комітету України був схвалений Звіт за результатами дослідження ринку реалізації арештованого майна шляхом проведення електронних торгів.

Джерело: Антимонопольний комітет України

Читайте статтю: Про чинність оцінки майна у виконавчому провадженні

 • 1245

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1245

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст