21.04.2019 | Автор: ООО "Активлекс"
ActiveLex СИСТЕМА АНАЛІТИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ ДЛЯ АДВОКАТСЬКОЇ ПРАКТИКИ
Офіційний вебсайт
Facebook
Дата заснування
2019-03-01
Кількість працівників
5
Продукт

Що відрізняє ресурс від інших подібних джерел інформації?

LEX — не просто сховище юридичних документів. Ресурс налаштований так, аби правник міг знайти точно те, що потрібно, за найкоротший час, а також опрацювати й зберегти документи у найзручніший спосіб. Інструменти відслідковування змін, порівняння версій документів, внутрішні гіперпосилання від нормативних актів до аналітичних публікацій, шаблонів та схем розв'язання юридичних проблем дадуть можливість швидко знайти рішення, а не лише потрібний документ.

Чому LEX вважається платформою дл адвокатів?

Насправді ресурс буде корисний усім юристам. Але інструментарій LEX пристосований до пошуку й опрацювання документів для підготовки до судового розгляду: швидке орієнтування серед правових позицій, цитування, компілювання, редагування, форматування. Масив найважливіших для судових спорів нормативних актів споряджений науково-практичними коментарями та зразками процесуальних документів.

Чи забезпечує ресурс конфеденційність особистих данних?

Система створена на базі програмного забезпечення міжнародного рівня від одного зі світових лідерів галузі — компанії Wolters Kluwer, що має кількадесятилітній досвід створення юридичних інформаційних ресурсів, які ніколи не зазнавали витоку інформації. Сервіс LEX працює у зашифрованому з'єднанні HTTPS. Завдяки цьому неможливо перехопити або змінити передані дані.

Чи можу я одночасно з іншим колегою увійти до одного й того самого облікового запису?

Неодночасно можна входити в систему необмеженій кількості осіб. Однак кожному користувачеві краще мати свій власний обліковий запис (за адресою електронної пошти), з чим пов'язані істотні переваги, зокрема персоналізація: індивідуально впорядкований робочий стіл, збережені напрацювання по готових проектах та історія пошуку, правові акти і судові рішення на контролі, інше. Якщо кілька осіб використовуватимуть той самий обліковий запис, інформація втратить персоналізацію і впорядкованість.

З нами співпрацюють найкращі спеціалісти, які постійно стежать за змінами у правовій сфері.

Інноваційний функціонал на основі технології Walters Kluwers, яка розвиває юридичні інформаційні ресурси протягом десятиліть.

Ми врахували усі особливості діяльності адвокатів та особливу увагу приділили вирішенню практичних проблем.

Система створена на базі програмного забезпечення міжнародного рівня.

Система працює онлайн і ви маєте необмежений доступ з будь-якої точки та в будь-який час.

Засновник
Леонид Лазебный
адвокат, главный редактор в журнале \"Адвокат\"
0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.

Популярні судові рішення
ЕСПЧ
0