Головна Блог ... Новини 70 людей поїхало - за кілька годин лишилося 9 живих: полонені росіяни розповіли про реалії війни 70 людей поїхало - за кілька годин лишилося 9 живи...

70 людей поїхало - за кілька годин лишилося 9 живих: полонені росіяни розповіли про реалії війни

 • 0

 • 0

 • 49

Відключити рекламу

Триває війна в Україні, і російські полонені загарбники розповіли про свою участь у війні проти нашої держави.

Про це йдеться у відеосюжеті Третьої штурмової бригади, оприлюдненому на відеохостингу Toutube. Зокрема, оприлюднено відео допиту полонених російських окупантів, яких на різних напрямках фронту захопили бійці 3-ї ОШБр.

Один з полонених окупантів відзначив, що на російському телебаченні розповідають про те, що зі сторони України нібито йдуть "м'ясні штурми". "А насправді, м'ясні штурми йдуть з сторони нашої, з російської сторони, тому що я бачив, буквально, людей 70 нас поїхало, і за кілька годин залишилося 9 живих. Кидають на м'ясо, просто, і все", - сказав окупант і додав, що не знає, чому так відбувається. За його словами, російські військові, які обіймають посаду офіцера, насправді обіймають її номінально, а насправді не є такими.

Інший окупант розповів, що на фронті, коли відправляли на штурм, то назад шляху не було. Зокрема, треба було закріпитися на нових позиціях, бо в інакшому разі при відступі їх могли зустріти загороджувальні підрозділи. Загарбник сказав, що його в російській армії не влаштовує те, що не відпускають у відпустку, а комусь не виплачують заробітні плати. Ще когось не одягають. За його словами, є полки, у яких усе нормально, а є підрозділи, які мають багато проблем.

Більшість загарбників не змогли ствердно відповісти, що таке "русский мир". Також у окупантів запитали, проти кого вони воюють. У цьому моменті багато загарбників опустили голови. "Якщо по логіці речей, то проти вас", - сказав один з окупантів. Він уточнив, що Росія воює з українцями. Він сказав, що російські військові - це підневільні люди. Інший окупант сказав, що якщо не виконати військовий наказ, то можна очікувати розстрілу.

Крім того, у них уточнили, що вони офіційно роблять в Україні. За їх словами, офіційно триває "спеціальна воєнна операція". Разом з тим, один з окупантів визнає, що Росія напала на Україну. Проводячи паралелі з Другою світовою війною, він відзначив, що тоді навпаки, напали на Радянський Союз. При цьому, цей окупант себе не вважає агресором. Загарбник каже, що вони "мобілізовані люди, які недобровільно прийшли", і що їм спочатку казали, що вони будуть у територіальній обороні або в тилу вивільняти контрактників чи регулярну армію.

Разом з тим, у них запитали, що вони хочуть передати тим росіянам, які бажають підписати контракт чи піти на службу в армію. Один з окупантів відповів, що чим людям треба добре подумати. "Нехай слухають людей, яким вдалося повернутись з фронту", - сказав загарбник. Інший сказав, що краще залишатися вдома.

Важливі новини України про війну - сьогодні це варто знати

Як повідомляв УНІАН, раніше Державна прикордонна служба України оприлюднила відео взяття у полон перших окупантів у повномасштабній війні ще зранку 24 лютого 2022 року. 


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 49

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 49

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст