27-28 березня - семінар «Оптимізація податків та податкове планування. Нові умови роботи в Україні та за її межами. Податкова безпека бізнесу в 2017р.»

27.02.2017 | Організатор події: КК Кортекс
27-28 березня - семінар  «Оптимізація податків та податкове планування. Нові умови роботи в Україні та за її межами. Податкова безпека бізнесу в 2017р.»

27-28 березня - семінар  «Оптимізація податків та податкове планування. Нові умови роботи в Україні та за її межами. Податкова безпека бізнесу в 2017р.»

Компанія «Кортекс» запрошує Вас взяти участь у 2-денному семінарі 27-28 березня.

На семінарі будуть розглянуті нові податкові зміни 2017 року та їх вплив на бізнес в контексті податкового планування. Будуть запропоновані юридичні та бухгалтерські інструменти податкового планування в 2017 році в розрізі конкретних податків, та продемонстровані ефективні схеми використання фінансових активів компанії в розрахунках з бюджетом, персоналом, дебіторами-кредиторами за допомогою банківських продуктів та цінних паперів.

Структура семінару побудована таким чином, що можна взяти участь як в 2-денній програмі, так і відвідати 1 день, в залежності від питань, що вас цікавлять.

Спікери семінару:

КІРШ О. В.                   - Депутат Верховної Ради України(комітет з питань податкової та митної політики)

КЕРІВНИК                    - підрозділу ДФСУ

МИХАЙЛЕНКО Д. О. – один з кращих податкових юристів України, адвокат, партнер ЮФ «OMP», президент асоціації податкових консультантів, автор більш ніж 300 публікацій в спеціалізованій пресі

ТВЕРДОМЕД А. Г.    – член Громадських колегій комітету Верховної Ради з питань податкової політики. Оглядач з податків газети «Бізнес»

ПАПИРІНА О. Г.        – заступник головного редактора газети «Бухгалтерія»

ГУРМИЦЬКИЙ І. І.   – радник Голови Наглядової ради одного з банків України

Оформити заявку на участь в семінарі можна тут

Додаткову інформацію щодо програми та умов участі можна отримати за телефонами

(044) 451-88-12  (067) 403-45-46  (050) 312-34-73 , за e-mail: seminar@desyatka.com.ua , або тут.

Наш сайт : http://desyatka.com.ua

0
Подобається
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Текст опис події: