Головна Юридичний світ ... Події 27.02.2015 року Юридична і патентна фірма «Грищенко та Партнери» провела «круглий стіл» на тему: «Проблеми енергозабезпечення в контексті захисту прав споживачів та шляхи їх законодавчого вирішення» 27.02.2015 року Юридична і патентна фірма «Грищенк...

27.02.2015 року Юридична і патентна фірма «Грищенко та Партнери» провела «круглий стіл» на тему: «Проблеми енергозабезпечення в контексті захисту прав споживачів та шляхи їх законодавчого вирішення»

 - ab4c8a878a1dc6b49a9c10206b769189jpg
Дата події
2015-03-03
Час проведення: 10:00-12:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Online

27.02.2015 року Юридична і патентна фірма «Грищенко та Партнери» в рамках співпраці з Програмою Розвитку ООН в Україні та за сприяння Американської торгової палати в Україні провела «круглий стіл» на тему: «Проблеми енергозабезпечення в контексті захисту прав споживачів та шляхи їх законодавчого вирішення». Метою заходу було окреслити коло проблемних питань у сфері захисту прав споживачів електричної енергії та визначити можливість їх правового врегулювання.

До участі у «круглому столі» були запрошені представники державних органів, які здійснюють регулювання в сфері енергозабезпечення, представники підприємств та організацій України, експерти з енергоефективності та енергозбереження, науковці, громадські діячі, представники політичних партій та народні депутати.

До обговорення були винесені наступні питання:

1. Загальна характеристика законодавства в сфері електроенергетики в контексті захисту прав споживачів електричної енергії.

2. Сучасна система енергетичного законодавства України та основні напрямки її вдосконалення.

3. Муніципальні органи влади як основний регулятор взаємовідносин між споживачем та постачальником електричної енергії.

5. Енергетична стратегія України.

В ході обговорення було визначено ряд проблемних питань у сфері енергозабезпечення як побутових, так і промислових споживачів електричної енергії. Також в рамках дискусії обговорювались питання надання постачальниками електроенергії послуг неналежної якості, та визначено необхідність законодавчого врегулювання питань підвищення відповідальності постачальника за надання послуг неналежної якості.

«Круглий стіл» проводився за підтримки урядової ініціативи «Енергетична незалежність України»

1162
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст