16.10.2015    Переглядів:  276
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

278 суддів Криму звинуватять у державній зраді та конфіскують їх майно на території України

278 суддів Криму звинуватять у державній зраді та конфіскують їх майно на території України - 278_suddiv_krimu_zvinuvatyat_u_dergavniy_zradi_ta_konfiskuyut_ih_mayno_na_teritorii_ukraini_562141d552ee5.jpg

Вищою кваліфікаційною комісією суддів України за результатами розгляду листа Генеральної прокуратури України, підготовленого управлінням з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим, відкрито дисциплінарні провадження стосовно 278 суддів судів АР Крим та м. Севастополя, які всупереч присяги судді здійснювали правосуддя від імені Російської Федерації.

Нагадаємо, що слідчими Генеральної прокуратури України розслідується кримінальне провадження за фактом вчинення суддями судів АР Крим та міста Севастополя злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада).

Слідством установлено, що вказані судді всупереч вимогам законодавства України, порушуючи Присягу судді, після анексії Російською Федерацією півострова Крим із березня 2014 року почали здійснювати «правосуддя» у так званих судах Республіки Крим та протиправно приймати судові рішення. У листопаді – грудні 2014 року вони відповідно до Указів Президента країни-агресора «Про призначення суддів федеральних судів» перейшли на службу до цих незаконно створених судів.

Довідково: санкція ст. 111 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 15 років із конфіскацією майна.

Джерело: ГПУ

Згадайте новину: ВККСУ переважно припиняє дисциплінарні провадження стосовно суддів 

Кримське питання є історичним викликом для держави України

Обговорюйте тему: Анексія українського Криму Російською Федерацією (правовий аспект) 

Читайте статтю: КРЫМСКИЙ ВАКУУМ или полуостров с полузаконами

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: