Головна Юридичний світ ... Події 25-26 вересня – круглий стіл БУДІВНИЦТВО: нові будівельні норми. Застосування нових ДБН у проектуванні та будівництві. Дозвільні документи. Авторський нагляд. Договори. 25-26 вересня – круглий стіл БУДІВНИЦТВО: нові буд...

25-26 вересня – круглий стіл БУДІВНИЦТВО: нові будівельні норми. Застосування нових ДБН у проектуванні та будівництві. Дозвільні документи. Авторський нагляд. Договори.

06.09.2018
Автор: Кортекс
Переглядів : 1215
 - 0_79379700_1536134429_5b8f8d1dc1d21.png
Дата події
2018-09-25
Час проведення: 09:00-17:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
3650грн
Локація : Сучасний конференц-зал в центрі міста (ст. м. Печерська)
Показати на мапі

25-26 вересня в м. Києві відбудеться семінар за темою «БУДІВНИЦТВО в 2018-2019р. Застосування нових ДБН у проектуванні та будівництві (з 1 вересня 2018р). Контроль та нагляд: як уникнути проблем з ДАБІ. Практичне застосування змін у проектуванні, експертизі, експлуатації. Договірні відносини у будівництві».

З 1 вересня в Україні запроваджені нові будівельні норми, що кардинально змінюють порядок реалізації законодавства у сфері містобудування. Проблемні та практичні питання застосування нових ДБН та інших законодавчих новел у будівництві будуть предметом обговорення на семінарі з відомими експертами-практиками будівельної галузі.

Можливі формати участі:

25 вересня (1 день). Детальна програма та реєстрація >>>

25-26 вересня (2 дні). Детальна програма та реєстрація >>>

Спікери:

Берендєєва О. В. - перший заступник директора ДП «Укрдержбудекспертиза».

Сергієнко О. В. - екс-начальник Управління дозвільних процедур ДАБІ України.

Івлєва Н. П. – завідувач відділу ДП "ДЕРЖАВНИЙ НДІ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ", судовий експерт з будівельно-технічної експертизи, к.е.н.

Павленко Д. М. - один з найкращих експертів-практиків в сфері нерухомості, директор аналітичного центру «Правовий захист БТІ», автор численних публікацій у спеціалізованих виданнях.

Кононенко Т. Ю. – член-кореспондент Академії Будівництва України, експерт Інжинірингового Центру КНУБА, один з розробників ДСТУ.

Кисіль В. В. – один з найкращих юристів України в галузі будівництва та нерухомості (рекомендований міжнародним юридичним рейтингом The LEGAL 500 EMEA - 2014), адвокат, партнер, керівник практики будівництва та нерухомості ЮФ "КРD-Consulting". Фірма визнана лідером в сфері будівництва та нерухомості в Україні в 2016р.(за міжнародним рейтингом The LEGAL 500 EMEA-2016).

Представник - Мінрегіонбуду.

Питання до обговорення:

 1. Запровадження нового ДБН Б.2.2 - 12:2018 "Планування і забудова територій" - головного стандарту "будівельної Біблії". Особливості його застосування органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Порівняльний аналіз нового ДБН із старими будівельними нормами.
 2. Яким чином в Україні буде відбуватись будівництво з 1 вересня 2018р. Нові вимоги до об’єктів будівництва за новими будівельними нормами.
 3. Як добудувати об'єкти, що почали будуватись за старими нормами, а закінчуються за нормами нового ДБН і не відповідають їм. Що робити, якщо проектна документація не відповідає нормам нового ДБН.
 4. Хто і яким чином буде контролювати виконання нових будівельних норм.
 5. Навіщо потрібні ДБН, якщо є детальні плани території (ДПТ).
 6. Погодження відхилень від діючих ДБН. Проблемні питання. Ефективні альтернативні можливості їх вирішення.
 7. Новий дозвільний документ - Висновок з оцінки впливу на довкілля: порядок отримання повідомлення про заплановану діяльність, підготовка звіту, громадські обговорення. Повернення громадських слухань – чи стосується це реконструкції.
 8. Контроль та нагляд у будівництві. Розпилення повноважень між органами місцевого самоврядування та центральними органами. Хто здійснює контроль та реєстрацію? В яких випадках.
 9. Практика взаємовідносин суб’єктів містобудування з системою архбудконтролю та нагляду. Особливості порядку звернення. Що треба з’ясовувати кожного разу по дозвільним документам, коли потрібно здійснити дозвільні дії. Повідомлення на початок будівельних робіт – куди звертатись? Звернулись не туди = самобуд = знесення+штрафи, штрафи, штрафи…
 10. Повноваження інспекції.. Що робити якщо інспекція "грає" своїми правами.
 11. Практика проведення перевірок Право інспектора на вилучення конструктивних елементів з приводу відповідності стандартам. Ризики Замовника та Підрядника та можливості їх мінімізації.
 12. Як обмежити доступ "контролерів" на об'єкт будівництва.
 13. Процесуальні терміни при здійсненні дозвільних процедур. Проблеми розрахунку процесуальних строків. «Ваше питання вирішено, Вам відмовлено….» Як мінімізувати ризики щодо їх недотримання.
 14. Порядок отримання дозвільних документів для кожної групи об’єктів.
 15. Проблемні питання участі ліцензованих та сертифікованих виконавців в будівельних роботах. Ризики Замовника та можливості їх мінімізації.
 16. Авторський та технічний нагляд у будівництві. Останні зміни. Хто є автором проекту (ГІП, ГАП)? Проблемні питання авторських прав у будівництві. Як призначається особа авторського нагляду.
 17. Розмір пайового внеску та його розрахунок. Звільнення від сплати пайового внеску.
 18. Реконструкція та перепланування у будівництві: юридичні аспекти.
 19. Договірні відносини у будівництві.

Якщо у Вас є питання щодо семінару, телефонуйте: (044) 451-88-12 (067) 403-45-46

Ми відповімо на будь-яке Ваше запитання.

Долучайтесь до нас на FB щоб бути в курсі всіх професійних заходів

Найближчі події:

ТОВ та ТДВ. Нові можливості для бізнесу. Нові правила регулювання здійснення господарської діяльності у формі ТОВ та ТДВ.

25 вересня, Київ

СУДОВИЙ ПРОЦЕС (господарський, адміністративний, цивільний): стратегії та тактики. (акредитовано НААУ – 7 балів адвокатам)

28 вересня, Київ

ДОГОВІРНІ ВІДНОСИНИ. Укладання, розірвання, виконання господарських договорів. Нова судова практика.

20—21 вересня, Київ

1215
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст