Головна Блог ... Новини 22-23 червня у Києві відбудеться Курований маркет "Етніка. Книги. Кіно" від Made in Ukraine 22-23 червня у Києві відбудеться Курований маркет ...

22-23 червня у Києві відбудеться Курований маркет "Етніка. Книги. Кіно" від Made in Ukraine

 • 0

 • 0

 • 73

Відключити рекламу

Команда Made in Ukraine оголошує про відкриття сезону курованих маркетів "Етніка. Книги. Кіно". Перший захід відбудеться 22-23 червня 2024 року на території саду кіностудії імені Олександра Довженка у Києві.

Впродовж 12 років Made in Ukraine популяризує найкраще з української культури та традицій. У серпні 2021 року проєкт успішно провів масштабний фестиваль ЕТНІКА за ініціативи Міністерства культури та Офісу креативних індустрій. Цей фестиваль показав, як традиційне мистецтво та ремесла гармонійно інтегруються у сучасність.

Під час війни Made in Ukraine відкрили поп-ап ETNIKA.Home в ТЦ Gulliver та корнер в Епіцентрі, де відвідувачі можуть придбати аутентичні українські бренди у категоріях декору та товарів для дому.

"Етніка. Книги. Кіно" — це особливий атмосферний захід, де ретельно відібрані бренди представлять свої товари, відповідаючи концепції та висвітлюючи різноманіття українських традицій і ремесел.

"Наприклад, кролевецьке художнє декоративне ткацтво — це традиційні рушники біло-червоні, їх не вишивають, а тчуть на верстаті. На жаль, через війну це мистецтво втрачається, бо Кролевець опинився під постійними обстрілами,  але у нас ви зможете побачити ці вироби на власні очі та дізнатися безпосередньо від майстринь про технологію їхнього виготовлення та символізм малюнків", — додає керівниця команди Made in Ukraine Юлія Савостіна.

На відвідувачів чекають ретельно відібрані бренди, кінопоказ легендарних фільмів, екскурсія, великий лекторій  про переосмислення історії України та ремесла, майстер-класи, виступи виконавців та DJ-їв.

Курований маркет відбудеться на свіжому повітрі, тож для охочих,  високий рівень гастрономічних задоволень забезпечить фудкорт.

Деталі заходу

Місце проведення: Київ, територія саду кіностудії ім. О. Довженка 

Коли: 22-23 червня 2024 року 

Час роботи маркету:

22 червня: з 11:00 до 22:00 23 червня: з 11:00 до 22:00 

Вартість квитків для ранніх пташок — від 250 грн.

Курований маркет "Етніка. Книги. Кіно" — продовження найестетичнішого фестивалю ЕТНІКА, який команда Made in Ukraine провела до 30-річчя Незалежності України. Організатори прагнуть показати, що вироби народних майстрів гармонійно поєднуються із сучасністю та додають особливого колориту як інтер'єру, так і одягу.

Керівниця команди Made in Ukraine Юлія Савостіна говорить: "Ми хочемо, як і у двадцять першому році, популяризувати етнічні та народні художні промисли. Показувати, що це не просто традиційне мистецтво, а мистецтво, яке доречно і гарно виглядає в сучасних інтер'єрах та побуті. Йому місце не лише в музеях, а і в повсякденні".

Приєднуйтесь до маркету 22-23 червня на кіностудії ім. О. Довженка для незабутнього досвіду! 


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 73

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 73

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст