Головна Юридичний світ ... Події 21-22 листопада – семінар БУДІВНИЦТВО: нові вимоги:експертиза,проектування, експлуатація. Проблеми застосування нових ДБН у проектуванні та будівництві. Дозвільні документи. Контроль. Відхилення від ДБН. Авторський нагляд. 21-22 листопада – семінар БУДІВНИЦТВО: нові вимог...

21-22 листопада – семінар БУДІВНИЦТВО: нові вимоги:експертиза,проектування, експлуатація. Проблеми застосування нових ДБН у проектуванні та будівництві. Дозвільні документи. Контроль. Відхилення від ДБН. Авторський нагляд.

07.11.2018
Автор: Кортекс
Переглядів : 2191
 - 0_05665400_1541588046_5be2c44e0dda9.jpg
Дата події
2018-11-21
Час проведення: 09:00-17:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
3650грн
Локація : Сучасний конференц-зал в центрі міста (ст. м. Печерська)
Показати на мапі

21-22 листопада в м. Києві відбудеться 2-денний семінар за темою «БУДІВНИЦТВО в 2018 - 2019р. Нові зміни в законодавстві з питань містобудування. Проблемні питання застосування нових ДБН у проектуванні та будівництві. Контроль та нагляд: як уникнути проблем з ДАБІ. Проектування, експертиза, експлуатація. Договірні відносини у будівництві».

Проблемні та практичні питання впровадження та застосування нових ДБН та інших законодавчих новел у будівництві будуть предметом обговорення на семінарі з відомими експертами-практиками будівельної галузі.

Можливі формати участі:

21 листопада (1 день). Детальна програма та реєстрація >>>

21-22 листопада (2 дні). Детальна програма та реєстрація >>>

Спікери:

Берендєєва О. В. - перший заступник директора ДП «Укрдержбудекспертиза».

Сергієнко О. В. - екс-начальник Управління дозвільних процедур ДАБІ України.

Кисіль В. В. – один з найкращих юристів України в галузі будівництва та нерухомості (рекомендований міжнародним юридичним рейтингом The LEGAL 500 EMEA - 2014), адвокат, партнер, керівник практики будівництва та нерухомості ЮФ "КРD-Consulting". Фірма визнана лідером в сфері будівництва та нерухомості в Україні в 2016р.(за міжнародним рейтингом The LEGAL 500 EMEA-2016).

Івлєва Н. П. – завідувач відділу ДП "ДЕРЖАВНИЙ НДІ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ", судовий експерт з будівельно-технічної експертизи, к.е.н.

Павленко Д. М. - один з найкращих експертів-практиків в сфері нерухомості, директор аналітичного центру «Правовий захист БТІ», автор численних публікацій у спеціалізованих виданнях.

Кононенко Т. Ю. – член-кореспондент Академії Будівництва України, експерт Інжинірингового Центру КНУБА, один з розробників ДСТУ.

Представник - Мінрегіонбуду.

Питання до обговорення:

  1. Нові зміни в законодавстві з питань містобудування. Правовий статус ДБН. Запровадження нового ДБН Б.2.2 - 12:2018 "Планування і забудова територій". Проблемні питання. Порівняльний аналіз із старими будівельними нормами.
  2. Нові вимоги до об’єктів будівництва за новими будівельними нормами.
  3. Як добудувати об'єкти, що почали будуватись за старими нормами, а закінчуються за нормами нового ДБН. Як буде проходити введення в експлуатацію. Що робити, якщо проектна документація не відповідає нормам нового ДБН.
  4. Навіщо потрібні ДБН, якщо є детальні плани території (ДПТ).
  5. Погодження відхилень від діючих ДБН. Проблемні питання. Ефективні альтернативні можливості їх вирішення.
  6. Висновок з оцінки впливу на довкілля: порядок отримання повідомлення про заплановану діяльність, підготовка звіту, громадські обговорення. Повернення громадських слухань – чи стосується це реконструкції.
  7. Експертиза у будівництві: нові зміни та практика їх застосування.
  8. Земельні питання у будівництві. Особливості землекористування.
  9. Розрахунок класу наслідків. Новий ДБН з 1 січня 2019р.
  10. Контроль та нагляд у будівництві. Розпилення повноважень між органами місцевого самоврядування та центральними органами. Хто здійснює контроль та реєстрацію? В яких випадках.
  11. Практика взаємовідносин суб’єктів містобудування з системою архбудконтролю та нагляду. Особливості порядку звернення. Що треба з’ясовувати кожного разу по дозвільним документам, коли потрібно здійснити дозвільні дії. Повідомлення на початок будівельних робіт – куди звертатись? Звернулись не туди = самобуд = знесення+штрафи, штрафи, штрафи…
  12. Повноваження інспекції. Що робити якщо інспекція "грає" своїми правами.
  13. Практика проведення перевірок. Право інспектора на вилучення конструктивних елементів з приводу відповідності стандартам. Ризики Замовника та Підрядника та можливості їх мінімізації.
  14. Як обмежити доступ "контролерів" на об'єкт будівництва.
  15. Процесуальні терміни при здійсненні дозвільних процедур. Проблеми розрахунку процесуальних строків. «Ваше питання вирішено, Вам відмовлено….» Як мінімізувати ризики щодо недотримання процесуальних строків.
  16. Порядок отримання дозвільних документів для кожної групи об’єктів.
  17. Проблемні питання участі ліцензованих та сертифікованих виконавців в будівельних роботах. Ризики Замовника та можливості їх мінімізації.
  18. Авторський та технічний нагляд у будівництві. Останні зміни. Хто є автором проекту (ГІП, ГАП)? Проблемні питання авторських прав у будівництві. Як призначається особа авторського нагляду.
  19. Розмір пайового внеску та його розрахунок. Звільнення від сплати пайового внеску.
  20. Введення об’єктів в експлуатацію. Введення в експлуатацію за рішенням суду. Чи надає право на введення в експлуатацію рішення суду про право власності на об’єкт будівництва? Алгоритм дій.
  21. Проблемні об’єкти які потрібно вивести в правове поле. Остання судова практика.
  22. Реконструкція та перепланування у будівництві: юридичні аспекти.
  23. Види будівництва та їх відмінність. Чим відрізняється об’єкт будівництва від об’єкту архітектури.
  24. Договірні відносини у будівництві.

21 листопада (1 день). Детальна програма та реєстрація >>>

21-22 листопада (2 дні). Детальна програма та реєстрація >>>

Якщо у Вас є питання щодо семінару, телефонуйте: (044) 451-88-12 (067) 403-45-46

Ми відповімо на будь-яке Ваше запитання.

Більше інформації щодо професійних заходів тут desyatka.com.ua або на FaceBook

2191
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст