Повідомлено про підозру керівнику приватної компанії за фактом знищення заставного майна банку

22.06.2020 | Автор: Понзель Марина Генадіївна    Просмотров:  686
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Встановлено, що у 2012 році очолюване підозрюваним підприємство виступило поручителем за кредитними договорами групи компаній, які отримали кредитні кошти в одній з банківських установ м. Києва на загальну суму понад 150 мільйонів гривень. З метою забезпечення виконання зобов’язань перед банком, вказане підприємство передало в іпотеку нежитлові приміщенні, які розташовані у Солом’янському районі столиці загальною площею 7000 кв. м. У подальшому у керівника підприємства виник умисел, спрямований на знищення майна, переданого в іпотеку, з метою звільнення земельної ділянки для подальшого будівництва на ній елітного житлового комплексу, йдеться на сайті kyiv.gp.gov.ua

Так, достеменно знаючи про заборону відчуження та знищення заставного майна, керівник підприємства організував його знищення, після чого звернувся до КМДА щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва житлового комплексу.

Вспомните новость: Киевский прокурор Мазурик, пойманный при получении взятки в $100 тыс., вышел из СИЗО под залог в 640 тыс. грн

Внаслідок вказаних дій банківська установа втратила можливість відшкодувати заборгованість за кредитними договорами на вищезгадану суму.

За результатами розслідування 54-річному чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 388 КК України, тобто у знищенні заставленого майна, здійснене особою, якій це майно ввірене. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Вспомните новость: Впервые за 5 лет Суд взыскал в пользу государства 80 миллионов залога за экс-нардепа Микитася

686
Просмотров
0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные статьи
Популярные судебные решения
ЕСПЧ
0