ЮПФ «ГРИЩЕНКО ТА ПАРТНЕРИ» обійняла 4-те місце в категорії «Срібло» в Україні у п’ятому виданні «World Trademark Review 1000 – The World’s Leading Trademark Professionals»

ЮПФ «ГРИЩЕНКО ТА ПАРТНЕРИ» обійняла 4-те місце в категорії «Срібло» в Україні у п’ятому виданні «World Trademark Review 1000 – The World’s Leading Trademark Professionals» («Всесвітній огляд з торгових марок 1000 – Провідні професіонали з торгових марок у світі») – єдиному довіднику, що спеціалізується виключно на практиці та фахівцях у сфері торгових марок.

Партнера фірми Майю Льгову було визнано «піонером з інтелектуальної власності в Україні» та включено до розділу «Світила».

Довідник публікує World Trademark Review – єдина в світі незалежна щоденна інформаційна служба новин, що займається виключно інформуванням юрисконсультів і приватних юристів зі стратегічних та правових питань у сфері торгових марок на міжнародному рівні. Видання має успіх попередніх видань із визначення провідних фірм та фахівців у сфері торгових марок у 70 юрисдикціях світу. 

http://www.worldtrademarkreview.com/WTR1000/Rankings/Detail.aspx?g=4fe921e0-7d14-4fb9-9525-305ffa5b0a0d

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Название события
Текст описание события: