Як перевірити своїх бізнес-партнерів на доброчесність перед тим, як укладати з ними договір?

06.04.2021    Просмотров:  2227
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Заступник начальника Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Роман Кріль дав низку рекомендацій, яким чином можна застрахувати себе від несподіванок в роботі зі своїми бізнес-партнерами.

1. Перевірте їхні дозвільні документи щодо отриманих послуг та товарів (ліценції, дозволи, тощо). Вид економічної діяльності повинен відповідати наданим послугам або реалізованим товарам.

Наприклад:

-будівельні послуги - ліцензія на будівництво (перевірте на сайті Державної архітектурно-будівельної інспекції України);

-підакцизні товари (тютюнові вироби, лікеро-горілчані вироби та пальне) –ліцензія на виробництво, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі підакцизними товарами (перевірте на сайті Державної податкової служби України(ДПС).

2. Перевірте відсутність податкового боргу. Зробити це можна на сайті ДПС.

3. Перевірте наявність земельної ділянки (власної чи орендованої) та нерухомого майна. Зробити це можна в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Публічна кадастрова карта на сайті Держгеокадастру.

4. Перевірте трудовий ресурс бізнес-партнера, чи має він кваліфікований персонал для сфери надання послуг.

5. Перевірте чи має він основні засоби для здійснення операцій (наприклад, для послуг зберігання, транспортування, відвантаження або переробки). Звертайте увагу на об’єкти, що будуть задіяні в цій діяльності та їх зв'язок з вашим потенційним бізнес-партером. Цю інформацію кожен платник податків надає до органів ДПС.

6. Перевірте чи фігурує ваш потенційний бізнес-партнер у судових тяжбах. Зробити це можна в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

7. Для перевірки надійності ділового партнера достатньо знати податковий номер або ж точну назву підприємства.

"Бажаємо вам надійних бізнес-партнерів та реалізації усіх задуманих проектів! Користуйтеся нашими порадами, будьте уважними та обачними!" - застеріг платників податків Роман Кріль.

Бесплатная консультация быстрый ответ на Ваш юридический вопрос поможет сориентироваться в дальнейших действиях.

Объявите собственный тендер и получите выгодное предложение от более чем 5000 юристов со всей Украины.

Видео-консультация юриста это современное и эффективное решение для получения необходимой информации

Каталог юристов Украины это эффективный способ найти надежного и профессионального исполнителя для Вашей юридической цели
2227
Просмотров
0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.

Популярные судебные решения
ЕСПЧ
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события:
0