12.03.2019    Просмотров:  340
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram youtube

ВРП звільнила Гулієву М.І. з посади судді Франківського районного суду міста Львова, оскільки вона не підтвердила відповідність займаній посаді

Вища рада правосуддя 12 березня 2019 року розглянула матеріали про звільнення суддів з посади на підставі підпункту 4 пункту 161розділу XV «Перехідні положення» Конституції України відповідно до подання з рекомендацією Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України рекомендувала звільнити суддів, оскільки за результатами кваліфікаційного оцінювання їх визнано такими, що не відповідають займаній посаді.

Вища рада правосуддя ухвалила звільнити на підставі підпункту 4 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України Гулієву Мирославу Іванівну з посади судді Франківського районного суду міста Львова.

Водночас Вища рада правосуддя ухвалила залишити без розгляду подання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з рекомендаціями про звільнення на підставі підпункту 4 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України:

Павловського Дмитра Павловича – з посади судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду;

Головка Віталія Миколайовича – з посади судді Носівського районного суду Чернігівської області.

Крім того, ВРП ухвалила відкласти розгляд матеріалів про звільнення суддів з посад на підставі підпункту 4 пункту 161розділу XV «Перехідні положення» Конституції України відповідно до подання з рекомендацією Вищої кваліфікаційної комісії суддів України:

Бондаря Володимира Олександровича – з посади судді Харківського апеляційного адміністративного суду;

Буракову Аллу Миколаївну – з посади судді господарського суду Харківської області;

Дадим Юлію Миколаївну – з посади судді Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду;

Полєва Дмитра Миколайовича – з посади судді господарського суду Дніпропетровської області.

Джерело: ВРП

 Як повідомляє сайт “НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ” суддя Гулієва ухвалила рішення про часткове задоволення позову Василя Пісного, заступника начальника управління «К» Служби безпеки України, який просив про стягнення з журналістів 100 тис. грн моральної шкоди за свої страждання та видалити з сайтів «Наші гроші. Львів» і ZAXID.NET розслідування про себе. У результаті було задоволено лише вимоги щодо спростування інформації.

 

 

0
Нравится
  
340 Просмотров
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: