18.12.2018 | Автор: InWard    Просмотров:  2357
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Вирішення проблеми відкладення розгляду справи через повернуту повістку з причини закінчення терміну зберігання (ВС/КЦС, № 127/2871/16-ц, 20 червня 2018 р.).

Найближчим часом понад 40% судових справ, в основному в цивільному судочинстві, будуть відкладені через неналежну доставку судової повістки. Кількість таких справ буде постійно зростати, адже згідно недавньої постанови від 26.06.2018 недоставлені повістки з приміткою «закінчення терміну зберігання» будуть «блокувати» розгляд справ. Проте спрацювати на випередження та забезпечити безперервний судовий процес варто вже зараз, адже рішення є!

Застаріла система доставки

Стандартним засобом доставки судових повісток є Укрпошта.

Якщо звернутися до офіційного сайту Укрпошти щодо роз’яснення питання «Як вручаються Судові повістки", то на сторінці https://ukrposhta.ua/vidpovidi-na-tipovi-pitannya-qa/ отримаємо посилання на законодавство 97-го року та АР Крим.

Фактично особа, яка зазначена в повістці, бачить у поштовій скриньці повідомлення про необхідність отримання повістки у поштовому відділенні. Незацікавлена особа не звертається до відділення, тому через деякий період часу судова повістка повертається з приміткою «закінчення терміну зберігання».

Виходячи з цього можна припустити, що на якісну доставку поштою можна не розраховувати. А якщо взяти до уваги річний обсяг переданих повісток для доставки в кількості 3 500 000 штук, врахувати долю не доставлених повісток, факти взагалі будуть невтішними. Вже через місяць прогнозована кількість призупинених справ складатиме майже 36%.

Через півтора місяці загальна доля відкладених до розгляду справ через неналежне повідомлення перевищить 40%.

Як не призупинити розгляд справи через повістку?

Пошта не єдиний метод доставки. Звісно, вручення повістки можна здійснити самостійно, обов’язково забезпечивши документальне підтвердження факту доставки чи відмови, наявність свідків, врахувати втрачений час, кошти. Або звернутись до спеціалістів. Першими, хто відреагував на прогнозовану ситуацію та запропонував якісні послуги є компанія InWard.

Співпраця прозора і зручна, результат отримується в три прості кроки:

1. Підписується договір, передається повістка для доставки. 10-15 хвилин;

2. Компанія знаходить необхідну особу та здійснює належне повідомлення учасників процесу;

3. Компанія передає підтверджуючі документи: розписку про вручення особі або членам її сім’ї, повістку з відміткою про відмову від отримання або з відміткою про систематичну відсутність особи, відеозапис. Лише після передачі підтверджуючих документів проводиться остаточний розрахунок з компанією. Виконання роботи в середньому 3-7 днів.

Отримані документи є підтвердженням належної доставки повістки та подальшого розгляду справи навіть за відсутності відповідача. За необхідності співробітники компанії можуть виступити в ролі свідків в судовому процесі підтверджуючи факт належного виконання, це зазначено в договорі. Додатково хочеться відмітити невелику вартість послуг та швидкий результат.

Отримати детальну консультацію можна:

- за телефонами: (098) 6156828 (093) 938 37 77, (050) 323 27 77

- електронною поштою sales@inward.com.ua

Сайт компанії: https://ukr.inward.org.ua

21
Нравится
  
2357 Просмотров
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення